«Холодно? А як солдатам на передовій?»

Home/Новини/«Холодно? А як солдатам на передовій?»

«Холодно? А як солдатам на передовій?»

Студентки-волонетри з ЧНУ ім. Богдана Хмельницького за підтримки Молодіжного ресурсного центру перейняли ініціативу Всеукраїнського флеш-мобу «Зігрій героя». Мета акції: підтримати українських військових, які воюють та мерзнуть на передовій Сходу України.

Легковдягнені студентки намагались привернути увагу перехожих та наголосити на потребах солдатів у теплому одязі та опалювальних установках-буржуйках. Дівчата тримали в руках плакати з надписом: «Холодно? А як солдатам на передовій?» та закликали людей надати посильну матеріальну допомогу для закупівлі теплого одягу.

Перехожі кидали кошти у опломбовану нами скриньку, яку волотерки потім віднесли до Центру Допомоги Армії, що займається постачанням продуктів та речей у зону АТО. Звіт про передані кошти ви зможете прочитати на сайті ЦДА: http://volunteer.ck.ua/

Організатор акції, Яна Проценко поділилася з нами своїми враженнями: «Ідея такого флеш-мобу виникла у мене спонтанно. Буквально сьогодні я прочитала у новиннєвій інтернет-стрічці про подібну акцію у місті Южному й вирішила, що Черкаси також мають долучитися. Я поширила у соцмережах інформацію про час та місце флеш-мобу й дівчата відгукнулись. Також дякую МРЦ за допомогу в правильному зборі коштів. Загалом люди пожертвували 611 гривень і 45 коп. — це ніби сума й невелика, але для 1-2 воїнів на термобілизну буде достатньо.»

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

By |Декабрь 2nd, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment