Міс Всесвіт у Черкасах

Home/Новини/Міс Всесвіт у Черкасах

Міс Всесвіт у Черкасах

5 грудня, в Черкасах традиційно пройшов конкурс краси і таланту, кмітливості та розуму — «Міс Всесвіт».

Цей конкурс є унікальним та єдиним в Україні, його ініціатором є координатор євроклубу «Справедливість» ЗОШ №6, Галина Громова. «Ми прагнемо у Європу, тому потрібно розвивати у дітей знання про інші країни. А найкраще це зробити у розважальній формі», – пояснює пані Галина.

Суть конкурсу полягає у тому, що учасниці мають обрати для себе країну, яку вони будуть презентувати та виконати поставлені завдання. Головних завдань на цьогорічному конкурсі було 4 це: привітання, презентація, інформаційний плакат, творчий конкурс.

На першому етапі учасниці мали привітати гостей конкурсу та продемонструвати традиційний костюм країни. Презентації та творчі виступи були переплетені інформативністю та красою талантів дівчат.

Учасниці конкурсу презентували такі країни: Україну, Грецію, Кубу, Іспанію, Аргентину, Грузію, Туреччину та Велику Британію.

Почесну місію журі конкурсу надали зокрема й директору Молодіжного ресурсного центру, Тетяні Артеменко.

Переможницею Міс Всесвіт стала конкурсантка Заворотня Ліза, яка презентувала Україну. Дівчина вразила всіх не лише магнетизмом та красою, а й розумом і талантом. Пісня у виконанні Лізи викликала емоції та захоплення. Переможниця отримала почесну грамоту Молодіжного ресурсного центру та цінні призи від спонсорів.

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

By |Декабрь 8th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment