Молодіжний ресурсний центр приєднується до акції «Надійний тил. Різдвяне тепло черкаському солдату».

Вона покликана на те, щоб зібрати для бійців, які знаходяться зараз у зоні АТО, подарунки до Різдвяних свят.

Організаторами акції виступили — Фонд громади м. Черкаси, Черкаська станиця ПЛАС-НСОУ та Молодіжний ресурсний центр, які вирішили створити зручні умови для черкасців, аби вони могли зробити подарунок нашим воїнам, що перебувають у зоні АТО. Кожен бажаючий може принести подарунок, який ми запакуємо та передамо солдатам на Різдво. Даруючи подарунок люди також мають можливість написати свої побажання солдатам на різдвяній листівці, виготовленій спеціально для цієї мети. Подарунки можна приносити до пункту збору подарунків, на сьогодні такий пункт знаходиться біля черкаського Будинку торгівлі (біля входу з бульв. Шевченка).

Також, в рамках акції можна отримати, за благодійний внесок, гіпсову фігурку-розмальовку, яка стане не тільки новорічною прикрасою, а й символом добрих справ зроблених у цьому році. Фігурки були виготовленні волонтерами спеціально до цієї акції.

Благодійна акція передбачає надихнути містян на добро, яке вони можуть зробити для інших та допоможе їм бути небайдужими до долі солдат, які різдвяні свята зустрічатимуть на сході країни.

Ви також можете вкласти частиночку свого серця та тепла й зігріти таким чином наших захисників. Приєднуйтесь до акції!

Долучитись можна, зателефонувавши до працівників Молодіжного ресурсного центру:

36-00-59

Олена: 093-59-77-944

Діана: 063-563-41-47

Або завітайте до МРЦ за адресою: Смілянська 23, оф. 26-28 та зголосіться до участі.

By |2014-12-24T12:21:27+00:00Декабрь 24th, 2014|Анонс, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment