IMG_6314

Збереження здоров’я населення в Україні давно виходить за рамки суто медичної проблеми і стає загальнодержавною, яка потребує вирішення на національному рівні. Сучасна ситуація стану здоров’я молоді вимагає нових ефективних шляхів розв’язання проблеми його збереження та поліпшення.

Покращити репродуктивне здоров’я підлітків можна завдяки завчасній профілактиці здорового способу життя. Саме з цією метою Молодіжний ресурсний центр, спільно із Корпусом Миру США в Україні до Дня боротьби з ВІЛ та СНІД з 1 по 5 грудня у м. Черкаси (ЗОШ №8) та м. Сміла провів тиждень тренінгів під назвою  «Вільний удар». Тренінгові заняття з профілактики ВІЛ СНІДу, планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я молоді проводила заступник директора Молодіжного ресурсного центру, Кравчук Аліна.

Вона розповідала учням про:
— репродуктивне здоров’я молоді;
— сексуальність;
— зачаття та вагітність;
— неплановану вагітність;
— сучасні методи контрацепції;
— міфи про контрацепцію;
— фактори впливу на репродуктивне здоров’я молоді;
— ризики інфікування ІПСШ (інфекціями, що передаються статевим шляхом) та ВІЛ (вірусом імунодефіцитом людини).

Учасникам тренінгу дуже сподобалася зустріч, вони були активними та зацікавленими, ставили запитання, обґрунтовували власні думки та співпрацювали з тренером.   В кінці зустрічі учні зізналися, що тепер вони стали більш поінформованими в питаннях збереження репродуктивного здоров’я, оскільки дізналися багато нового, цікавого та корисного, що допоможе їм правильно спланувати своє майбутнє та створити сім’ю.

 

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *