Подаруй тепло і радість дітям!

//Подаруй тепло і радість дітям!

Подаруй тепло і радість дітям!

Ось і закінчується 2014 рік, наступає час святкувати День Святого Миколая, Новий рік та Різдво. Саме в таку пору, черкаський Ланос-клуб та forum.ck.ua, спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром провів благодійну акцію – поїздку в Кропивнянський дитячий будинок. Такі акції вже стали доброю традицією, адже цього року ця подія відбулася вже вшосте!

Акція «Подаруй тепло і радість дітям!» була присвячена до святкування Дня Святого Миколая. Саме у цей день прийнято дарувати подарунки дітям, і особливо приємно дарувати їх дітям зі складною долею. Це – діти-сироти і діти з неповних сімей.

Для таких дітей головним є навіть не гроші або подарунки, які організатори закупили на зібрані кошти від небайдужих людей, а увага, яку вони привозять із собою, тепло сердець та звичайне спілкування.

Всі зібрані кошти були витрачені на закупівлю подарунків як кожному вихованцю, так і на речі, необхідні для нормального функціонування дитячого будинку та забезпечення навчального процесу. Окрім подарунків, які були вручено діткам по приїзду, також було організовуно розважальну программу, цікаві ігри та конкурси, завдяки яким дітям вдалося подарувати справжню радість і щастя. Проведення розважальної програми цього року перейняли відомі конферансьє міста — Касьянова Ольга та Купчін Андрій, разом з ЧОКСС та колективом «Джайра».

Цікавинкою святкової програми став показовий виступ дресированих собак від Черкаської обласної Федерації кінологічного спорту, які вчили дітей, як правильно поводитись із чотирилапими друзями та дресирувати їх.

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

By |2015-04-17T13:52:29+00:00Декабрь 24th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok