Молодіжний центр та рятувальники під Новий рік перевтілилися в казкових персонажів

//Молодіжний центр та рятувальники під Новий рік перевтілилися в казкових персонажів

Молодіжний центр та рятувальники під Новий рік перевтілилися в казкових персонажів

Казкові Дід Мороз та Снігуронька завітали 24 грудня до маленьких пацієнтів Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру. Вони привітали дітей з новорічними та різдвяними святами, а також розповіли про важливі правила протипожежної безпеки. В казкових персонажів перевтілилися представники черкаського обласного Молодіжного ресурсного центру та рятувальники, які за підтримки Всеукраїнської мережі ЛЖВ створили для дітей справжнє свято.

— Наші дітки перебувають на лікуванні дуже тривалий час – від двох до 20 місяців. Звісно, їм дуже важко, адже доводиться не лише лікуватись, а й дотримуватись режиму, бути ізольованими від інших людей, тому такі свята для них дуже потрібні, — говорить завідуюча дитячим відділенням Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру Світлана Євтеєва. – Ми дуже вдячні черкаським рятувальникам за веселий візит, за те, що вони відклали свої важливі справи, перевтілились у казкових персонажів і змогли створити для дітей атмосферу доброї казки.

Захід був організований завдяки старанням Дитячого центру Черкаського відділення ВМ ЛЖВ, з яким у співробітників обласного Управління ДСНС тісні партнерські відносини.

— Протитуберкульозний диспансер благодійники чомусь часто обходять увагою, адже ця хвороба відлякує людей. Між тим, тут протягом багатьох місяців лікуються діти, які теж дуже чекають свята. Тому хотілося б подякувати рятувальникам, які допомогли зібрати солодкі набори для кожної дитини і поділилися з маленькими пацієнтами часточкою свого тепла, — коментує керівник дитячого центру черкаського відділення ВМ ЛЖВ Тамара Борисова.

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

By |2015-04-17T14:18:10+00:00Декабрь 29th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment