Стипендіальна програма Центру міської історії

/, Новини/Стипендіальна програма Центру міської історії

Стипендіальна програма Центру міської історії

Центр міської історії оголошує конкурс на спільну стипендіальну програму для молодих дослідників з України в Інституті наук про людину у Відні на 2015 рік.

Подавати заявки до 31 січня 2015 р.
Мета програми:
Спільна дослідницька програма Інституту наук про людину у Відні (IWM) та Центру міської історії Центрально-Східної Європи у Львові підтримує вивчення європейської спадщини в українській історії. Тематика включає модерну інтелектуальну, культурну, суспільну й політичну історію. Особливо вітаються проекти з урбаністичної тематики або з головних напрямків досліджень Інституту наук про людину.

Опис стипендіальної програми:
Стипендіат(ка) стажуватиметься впродовж 10 місяців з вересня 2015 р. до червня 2016 р. у Інституті наук про людину у Відні.

Стипендія покриває витрати, пов’язані з проживанням, проїздом, медичним страхуванням і поточними видатками на час перебування в Інституті. Стипендіат(ка) також забезпечується кабінетом, Інтернетом, засобами для наукової праці та іншими відповідними ресурсами у Відні.

Вимоги до кандидатів
Кандидат(ка) повинні:
• Мати українське громадянство або постійно мешкати в Україні на період навчання чи дослідження
• Навчатися в аспірантурі або нещодавно захистити кандидатську дисертацію
• Мати не більше ніж 35 років

Умови складання заявок
Заявка повинна містити:
• Опис проекту англійською мовою (не більше ніж 3 сторінки з подвійним інтервалом між рядками)
• curriculum vitae, що включає список публікацій, англійською мовою
• два рекомендаційних листи (бажано англійською мовою)

Заявки з усіма необхідними матеріалами просимо надсилати електронною поштою у формі прикріплених додатків (Word або PDF) на адресу др. Ірини Мацевко: i.matsevko@lvivcenter.org. У темі листа належить зазначити IWM Fellowship. Рекомендаційні листи окремо надсилають особи, які рекомендують кандидатів на e-пошту др. Ірини Мацевко: i.matsevko@lvivcenter.org

Комісія розгляне заявки та обере кандидатів для співбесіди, яка відбуватиметься на початку квітня у приміщенні Центру у Львові.

Ухвала про присудження стипендії оголошується не пізніше 10 квітня 2015 р. Не передбачено, щоб Комісія публічно обґрунтовувала свої ухвали.

By |2014-12-24T12:34:55+00:00Декабрь 24th, 2014|Можливості для молоді, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment