Святковий настрій для діток від МРЦ

Home/Новини/Святковий настрій для діток від МРЦ

Святковий настрій для діток від МРЦ

Молодіжний ресурсний центр провів ряд благодійних заходів у грудневі святкові дні. 

19 грудня, до Дня святого Миколая, у ресторані «Рушничок», працівники МРЦ та клуб «День народження» влаштували свято для дітей із малозабезпечених сімей.

Діти з радістю брали участь у ігровому шоу, яке було для них цікавим та веселим.

«Дякуючи нашим партнерам, ми влаштували свято дітям, які потребують більше доброти, теплоти й уваги, ніж інші.  Діти незважаючи на свої життєві ситуації, показали, що місце для радості та дива у житті залишається завжди», – говорить Аліна Кордюк, заступник директора Молодіжного ресурсного центру.

22 грудня ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» спільно із МРЦ привітала зі святом дітей яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД та маленьких пацієнтів Дитячого онкогематологічного відділення. Величезну подяку висловлюємо й «Клубу День народження», вони як завжди люб’язно частину дітей запросили до себе, а тих хто через хворобу не міг виходити з відділення привітали прямо там. Солодкі подарунки для дітей були надані турфірмою «Феєрія Мандрів» . Ми зрозуміли, що навіть невеликими зусиллями за один такий вечір щасливішими змогли стати близько 60 дітей.

Тамара Борисова, керівник дитячого центру, волонтер  ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» поділилася враженнями: «Надзвичайно зворушливо було спотерігати за дітьми, які навіть з підключеними крапельницями голосно сміялися та гралися з Дідом Морозом, хвилювалися за Снігуроньку, забули про те, що не можуть бігати і з усих сил брали участь у веселій естафеті. Радість лікує. Мрії мають збуватися!»

By |Декабрь 24th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment