Виграй стипендію для навчання в Європі!

Home/Можливості для молоді, Новини/Виграй стипендію для навчання в Європі!

Виграй стипендію для навчання в Європі!

Європейський союз пропонує велику кількість стипендій для випускників університетів країн Європейської політики сусідства (ЄПС) для навчання на післядипломних програмах Коледжу Європи протягом 2015-2016 академічних років. Навчання буде проводитися в університетському містечку міста Брюгге (Бельгія) та міста Натолін (Польща).

Останній день подачі заявки: 31 січня 2015 року

Стипендія покриває витрати на реєстрацію та навчання, проживання, харчування та проїзд.

Cтипендії покривають витрати на реєстрацію в університеті та навчання, проживання, харчування та проїзд. У цілому Коледж Європи приймає щороку близько 450 студентів 56 різних національностей. Студенти на програмах післядипломної освіти навчаються на п’яти магістерських програмах, які викладаються в університетському містечку міста Брюґґе та міста Натолін (Варшава). За загальним правилом близько 70% студентів мають повну або часткову стипендію.

Заявка

1. Кандидати повинні відвідати Інтернет сторінку Коледжу та перевірити необхідну інформацію у розділі «Програми післядипломної освіти» (Postgraduate Programmes) та у розділі «Прийом» (Admission), у яких зазначені правила прийому та вимоги щодо рівня володіння мовою.

2. Кандидати повинні зареєструватися та подати заявку он-лайн (Admission/apply online).

3. Кандидати повинні надрукувати форму та відправити її поштою в Офіс приймальної комісії Коледжу Європи за адресою:

Dijver 11, BE-8000 Brugge, з усіма необхідними документами (див. пояснювальну примітку).

4. Після кінцевого строку подачі документів (31 січня 2015 року), усі заявки будуть розглянуті навчальними департаментами Коледжу Європи та буде здійснено попередній відбір. Відібрані кандидати будуть запрошені на телефонне інтерв’ю з професорами/асистентами факультетів, на які були подані заявки. Остаточні рішення щодо прийому та отримання стипендій будуть прийняті після інтерв’ю з кандидатами із країн Європейської політики сусідства. Результати будуть повідомлені електронною поштою.

Детальніша інформація на офіційному сайті.

About the Author:

Leave A Comment