Як студенти Черкас побували на екскурсії у Верховній Раді України

Home/Новини/Як студенти Черкас побували на екскурсії у Верховній Раді України

Як студенти Черкас побували на екскурсії у Верховній Раді України

Як ми вже писали на сайті МРЦ, цієї осені серед Черкаських ВНЗ стартував конкурс «Що я бажаю Україні», який мав на меті отримання нових знань щодо сучасного процесу державотворення, популяризацію національної ідеї та головне – мотивацію молоді до роботи на благо держави.

Переможці конкурсу вже дізналися про роботу апарату Черкаської обласної ради, мали змогу поспілкуватися та поставити свої запитання міському голові, Сергію Одаричу та на завершальному етапі — отримали можливість побувати у вищому законодавчому органі нашої країни — Верховній Раді України. Тож, як це було…

26 грудня студенти ЧДТУ, СУЕМ та ЧНУ ім. Б. Хмельницького,  побували на екскурсії у Верховній Раді України, де змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України. Як виявилось, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

З перших хвилин екскурсії студенти були вражені красою та масштабами величної будівлі. Особливо вражає картина під назвою «Державотворення». Саме на ній автор Кулаков О. Г. зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Також молодь мала унікальну можливість побувати в кулуарах лож преси, де при нагоді дізналась про структуру сесійної зали та зустрілася з народним депутатом України, Олегом Петренком.

Шановні студенти! Напишіть нам, будь ласка, свої враження від поїздки у коментарях до статті або на наших сторінках у соціальних мережах Вконтакті чи Фейсбуці. Чи сподобалась Вам поїздка? Що найбільше вразило? Які емоції чи думки були під час екскурсії? Які враження справив на Вас народний депутат України Олег Петренко?

Дорогі друзі! Щиро вітаємо всіх із наступаючими Новорічними та Різдвяними святами та чекаємо на ваші коментарі про поїздку до ВРУ. До нових зустрічей!

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

By |Декабрь 29th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment