18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, оф. 26-28 (2 поверх) тлф. 0472 36 00 59

mrc.ck.ua@gmail.com

Мадрівка французів до Черкас

hwX5oVxWS48

Навіть під час новорічних канікул Молодіжний ресурсний центр працює та приймає гостей з Франції.

У МРЦ французька делегація обговорила разом із директором, Тетяною Артеменко, можливості подальшої співпраці. Ніколя Такюсель, президент NITConseil, фахівець в області поведінкової неврології, планує створити в Україні федерацію психологів, які надаватимуть підтримку солдатам у зоні АТО та їх родинам.
Перед цим пан Ніколя приїздив до України рівно рік тому, коли наші громадяни боролися за свободу та честь на барикадах Революції Гідності. Він був настільки захоплений українцями, нашою мужністю та сміливістю у боротьбі за європейське майбутнє, що вирішив пов’язати свою діяльність з Україною. Компанія Ніколя зараз активно налаштовує співпрацю з українськими компаніями у рамках імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.
Директор МРЦ організувала для французької делегації екскурсію містом. Найбільше гостей вразило черкаське море – наш могутній Дніпро. Також вони були в захваті від храму “Білий Лотос” – єдиного у Європі буддійського храму.
Гості відвідали пам’ятний знак героям Небесної сотні. Також зробили добру справу – допомогли волонтерам з Центру допомоги армії плести маскувальну сітку для наших захисників на Східному фронті.

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *