Навчальна програма для представників ЗМІ у Польщі

Home/Можливості для молоді, Новини/Навчальна програма для представників ЗМІ у Польщі

Навчальна програма для представників ЗМІ у Польщі

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у двотижневій програмі стажування на тему: «Угода про асоціацію між Україною і ЄС та її висвітлення у засобах масової інформації». Програма є загальноукраїнською.

Орієнтовна дата поїздки – 22 березня – 4 квітня 2015 р.
Останній термін подання документів на програму – 17 лютого 2015 р.

Основна мета програми стажування полягає в підвищенні рівня поінформованості журналістської спільноти в Україні щодо питань інтеграції України в ЄС: що на практиці означає Угода про асоціацію між Україною і ЄС, які наслідки матиме імплементація Угоди для громадян України та суспільства в цілому. Під час стажування учасники програми зможуть ознайомитись з практичним досвідом висвітлення цих питань польськими колегами та розробити власний план дій за тематикою програми.

Навчальна програма “Угода про асоціацію між Україною і ЄС і її висвітлення у засобах масової інформації” проходитиме в Польщі і триватиме 2 тижні.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Знання англійської мови не вимагається, з групою працюють перекладачі. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо).

Учасниками програми можуть бути: журналісти, редактори, блогери, а також інші представники засобів масової інформації (крім операторів та технічних працівників), передусім ті, хто працює в східних та південних областях України.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні — Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.

About the Author:

Leave A Comment