Потрібні еко-волонтери в Туреччину!

Home/Можливості для молоді, Новини/Потрібні еко-волонтери в Туреччину!

Потрібні еко-волонтери в Туреччину!

Короткостроковий екологічний проект на узбережжі Туреччини відкриває свої двері десяти волонтерам з різних країн Європи. Знаєте що таке recycling? Цікавитеся екологією? Любите творчі підходи в навчанні? Завжди хотіли рятувати морських черепашок? Тоді мерщій надсилайте свою заявку!

Де?

Місто Казанлі (15 км від Мерсін), Туреччина

Коли?
З 12 березня по 10 травня 2015 року.

Що отримує волонтер?
Повне покриття витрат: 100% витрат на проживання, харчування, кишенькові гроші, медичну страховку, місцевий транспорт, мовні курси, візу та 100% витрат на проїзд (за умови, що ви вкладаєтесь у бюджетний ліміт).

Чим займатиметься волонтер?
Очищає пляжі, де черепахи відкладають яйця, готує матеріали на тему збереження довкілля, влаштовує інформативні майстер-класи, ігри, флеш-моби, театральні вистави.

Кого ми шукаємо?
— Хлопець чи дівчина від 18 до 30 років
— Знання англійської мови на початковому (розмовному) рівні

До 20 січня (включно) надсилайте на apply.iskra@gmail.com резюме і мотиваційний лист англійською мовою. (У мотивації вкажіть, чому хочете взяти участь; як бачите свою роль на проекті; чого хочете навчитися і чому можете навчити інших? Обсяг — 1 сторінка А4)
Будь ласка, вказуйте в темі листа «EVS Heal The world».

Всі кандидати отримають підтвердження про надходження заявки. Відібрані кандидати будуть запрошені на Скайп/телефонне інтерв’ю з МГО «Іскра». Після відбору всім кандидатам будуть спрямовані результати (протягом 2-3 тижнів після дедлайну).

About the Author:

Leave A Comment