10937684_802187506514231_1981173960_n

20 січня відбувся публічний захист проектів громадських організацій, благодійних фондів ініціативних груп, які подавали свої ідеї на конкурс від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту в ОДА Черкаської області.

Конкурсна комісія була обрана публічно і складалась із представників громадських організацій, представників управління та Молодіжного ресурсного центру.

На розгляд конкурсної комісії надійшло 47 проектів.

МРЦ також презентував проект нашої ініціативної групи, у рамках якого ми плануємо проводити просвітницьку діяльність серед молоді в галузі громадянського суспільства.

Директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, Тетяна Артеменко розповіла: «Порівняно з 2014 роком на розгляд комісії надійшло більше заявок від ГО та ініціативних груп області. Багато організацій для нас були відкриттям. Приємно вразили місто Золотоноша, Сміла та Умань. Також приємним є те, що навіть представники державних структур виявляють ініціативність, що свідчить про те, що ці люди на своєму місці.  Також радує, що публічний захист пройшов відкрито і кожен бажаючий міг почути молодіжні ініціативи.»

Тож очікуємо результатів!

 

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *