100_4542

З 2 по 6 лютого в межах тижня професії електромонтерів в ДНЗ “Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка” пройшла акція «Енергетичний патруль».

Організатором виступила викладач Черкаського вищого професійного училища ім. Г.Ф. Короленка – Тетяна Миколаївна Потягайло, за підтримки Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, Фундації ПАУСІ та активної еко-волонтерки Інесси Берези. 

Головна мета акції – привернути увагу учнів до ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, поглибити їхні знання та вміння із професійно-теоретичної підготовки, а також розвинути творчі здібності учнів.

Питання раціонального використання енергоресурсів та впровадження енергозберігаючих заходів на фоні постійного підвищення цін на енергоносії є дуже актуальним сьогодні. Тому, саме учні групи ЕМС1 розгорнули в фойє відділення консультаційний пункт з енергозбереження та енергоефективності. Усі бажаючі отримали корисні друковані матеріали (буклети, плакати, диски, посібники) з конкретними порадами щодо економії енергії в повсякденному житті.

Також, 3 лютого в училищі відбувся конкурс учнівських проектів-презентацій  на тему «Бережімо енергію!» Конкурс був проведений на високому науковому рівні, з мультимедійною підтримкою, де використовувалися відеофрагменти, як з Інтернет-джерел, так і власноруч створені.  Музичний супровід та багато корисних і яскравих друкованих матеріалів допомогли іще більше розширити кругозір учнів.

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *