Всеукраїнський конкурс «Майбутнє країни — у мріях дитини»

Home/Можливості для молоді, Новини/Всеукраїнський конкурс «Майбутнє країни — у мріях дитини»

Всеукраїнський конкурс «Майбутнє країни — у мріях дитини»

Якщо ти школяр, прагнеш проявити свої таланти та вмієш і знаєш як це зробити, бажаєш добробуту та достатку Україні? Тоді тобі до нас!

Державна податкова інспекція (ДПІ) у м. Черкасах запрошує юних знавців  економіки взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини».

Взяти участь у творчому змаганні можуть черкаські школярі двох вікових категорій – 9-11 та 12-15 років. Учні подають до ДПІ у м. Черкасах свої роботи з податкової та митної тематики за такими напрямками: художні твори; комп’ютерна графіка (анімація); літературні твори. 

Тематика Конкурсу – сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.

Вимоги до творчих робіт та деталі конкурсу ви зможете прочитати на сайті організаторів, перейшовши за посиланням: ck.sfs.gov

Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДФС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, виставки тощо.

Для участі у першому етапі Конкурсу роботи черкаських школярів приймаються до 15 квітня 2015 року за адресою м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд.235, каб. 344, тел. для довідок 35-91-58.

About the Author:

Leave A Comment