RFaI0iIBQ8o

На Черкащині стартували перевірки торгівельних точок, які реалізують алкогольні напої та тютюнові вироби. Метою перевірок є виявлення точок де продають алкоголь та тютюн неповнолітнім і проведення роз’яснювальної роботи в них, та покарання порушників закону. Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС у Черкаській області згідно наказу начальника управління МВС України в Черкаській області, Владислава Пустовара, проводять рейди спільно з громадськістю.

27 березня кримінальна міліція спільно з працівником Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та активістами Черкаського міського осередку ВГО «Сокіл« провели рейд у селі Мошни, Черкаського району по точках де продають алкоголь неповнолітнім. Цей захід був у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Активісти разом з трьома міліціонерами зафіксували продаж неповнолітнім банки алкогольного енергетику, пляшки пива та цигарок.

На місці злочину було складено протокол де продавець підтвердив, що таки не запитував у юнаків чи є їм 18 років та чи мають вони з собою паспорт.

Жінка, яка назвалася власницею магазину, відмовилася надавати документи, що засвідчують її власність на магазин та ліцензії на продаж алкоголю та тютюнових виробів. Міліціонери занесли у протокол відмову «власниці» та повідомили їй, що протокол та покази свідків буде передано Черкаському районному відділу міліції та податковій інспекції на опрацювання.

Активісти домовилися з кримінальною міліцією в справах дітей, що цей спільний рейд буде не останнім.

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *