wWU0tedCSh0

28 березня 2015 р. Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА, громадською організацією «Самопоміч» та волонтерами організували висадку дерев у рамках всеукраїнського соціально-екологічного проекту “Зробимо Україну Чистою”.Близько ста дерев було надано для висадки Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Завдяки проведеній акції, Черкаси збагатилися молодими деревцями в таких районах міста, як: Дахнівка, Митниця та вулиця Яросласька.
Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександра Пахуріна зазначила: «Інформацію про акцію ми поширили у нашій соціальній мережі facebook та на сторінці спільноти «Місто на «Че». ГО «Самопоміч» доєдналася до нашої ініціативи й допомогла з саджанцями та інвентарем. Також нам допомагали друзі та волонтери».

За словами представника громадськості, керівника кіноклубу Молодіжного центру, Миколи Горенка, проведення таких акцій необхідне нашому місту, оскільки потрібно озеленювати довкілля та залучати до цього небайдужу молодь.

Працівниця Молодіжного ресурсного центру Олена Кудрявцева зауважила: «Сподіваємось, наша сьогоднішня акція стане першим кроком до маштабного озеленення м. Черкас та області, а також допоможе населенню усвідомити важливість збереження природи та чистого довкілля. Посадити дерево – половина справи, головне – його зберегти. Тож, будемо сподіватися, що черкащани доглядатимуть наші саджанці, а через кілька років вони стануть повноцінними деревами.»

Кожен житель міста може долучитися до озеленення краю і посадити своє дерево.

Турчін Тетяна

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *