Перший урок від FOTCUS

Home/Можливості для молоді, Новини/Перший урок від FOTCUS

Перший урок від FOTCUS

Сьогодні, 23 березня стартував проект Молодіжного ресурсного центру для молодих фотографів-початківців.

Фотоклуб FOTCUS – це можливість для молоді абсолютно безкоштовно здобути безцінні знання у сфері фотографування та отримати якісний фотопродукт.

Фотоклуб це ваша унікальна можливість дізнатися, як реалізувати свої ідеї, як перенести на фото не лише красивий об’єкт, а й глибинний сенс якоїсь проблеми.

Учасників очікує плідне навчання та неформальне спілкування від відомих черкаських майстрів фотографії: Анатолія Ядчука, Ольги Степаньян, Cергія Черкасова. Список фотографів буде поповнюватися! Майстри фотографії поділяться з вами своїми секретами на будь-які теми: від “начиння” фотокамери – до обробки світлин у фотошопі.

Сьогоднішній урок провів Анатолій Ядчук, «учні» з неприхованою цікавістю слухали про технічні характеристики та можливості фотокамер. Навіть ті, хто вже досить давно фотографує, дізналися багато нового. Усі учасники фотоклубу познайомилися та поділилися своїми очікуваннями від занять. В основному, зізнались більшість фотографів,  їм не вистачає творчого підходу та ідей, проте були й такі, кому цікаво дізнатися про режими зйомки та деталі постобробки фото. Загалом перше заняття всім сподобалось. Також сьогодні були присутні й інші наші майстри фотографії: Ольга Степаньян та Сергій Черкасов. З ними можна буде зустрітися на  наступних уроках.

Додавайтесь у групу фотоклубу FOTCUS, щоб бути в курсі уроків та мати змогу споглядати результати роботи клубу: vk.com/club90264241

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

 

 

About the Author:

Leave A Comment