Студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького співали заради допомоги нашим захисникам

//Студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького співали заради допомоги нашим захисникам

Студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького співали заради допомоги нашим захисникам

7 березя у будинку культури імені І. Кулика відбувася благодійний концерт, за підтримки Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру (ЧОМРЦ).
Відвідали мистецький захід понад 70 черкасців.
Для глядачів виступали вокалісти та гітаристи з ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.
Загалом волонтерам вдалося зібрати — 723 грн.Організатор концерту, студентка ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Бахмач Анна, поділилася враженнями: «Я вперше спробувала організувати такий благодійний концерт і рада, що у нас все вийшло. На цьому моя діяльність не закінчиться. Хочу подякувати небайдужим людям, викладачам ЧНУ, Молодіжному ресурсному центру, будинку культури імені І. Кулика нашим студентам-волонтерма, які для вас тут грали та співали. Я впевнена, що разом — ми сила, тільки спільними зусиллями зможемо подолати війну та незгоди — й здобути миру для України.»

Аліна Кравчук, заступник директора ЧОМРЦ, відвідала концерт та висловила своє захоплення стараннями студентів: «Мені приємно усвідомлювати, що наша молодь є дуже активною та свідомою, готова абсолютно безкорисно допомагати нашим захисникам. Це є показник того, що молодь є рушійною силою на шляху до становлення в Україні громадянського суспільства. Також хочу зазначити, що нам приємно бачити наших волонтерів уже в ролі організаторів таких заходів, це значить, що робота ЧОМРЦ є не марною й ми бачимо плоди нашої праці.»

Зібрані кошти, організатори планують передати волонтерській групі «Помощь Народа»: facebook.com/profile.php?id=100006916908107 після проведення ще одного благодійного концерту, який відбудеться 14 березня біля Будинку Торгівлі. Деталі щодо точного часу та учасників благодійного концерту ми вам повідомимо згодом. Слідкуйте за оновленнями та не будьте байдужими.

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

By |2015-04-17T15:15:27+00:00Март 16th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok