Кульки, солодощі та мильні бульки. У Всесвітній день боротьби із сухотами, а саме 24 березня, для тридцяти одного маленького пацієнта Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру представники Молодіжного ресурсного центру та Всеукраїнської мережі ЛЖВ влаштували справжнє свято. У диспансері зізнаються: у будні життя їхніх маленьких пацієнтів мало схоже на свято. У дитячому відділенні вони проводять від кількох тижнів до півроку. І весь цей час вони змушені звикати до тамтешніх умов.

Лариса Королькова, медична сестра: «Процедури, капельниці: внутрішньовенно, внутрішньом’язово. Всі призначення лікаря. Не вистачає столів, маніпуляційного столика. Не вистачає одноразових шпателів. Та і взагалі хотілося б мати більш якийсь пристойний вигляд у цьому кабінеті».

Працівники відділення для своїх маленьких пацієнтів хочуть зробити найкращі умови. Та для цього просто не мають коштів.
Персонал дитячого відділення Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру закликає всіх небайдужих допомогти їм. Адже їхні маленькі пацієнти заслуговують на хороші емоції щодня.

Сніжана Євпак, представниця Всеукраїнської мережі ЛЖВ поділилася своїми враженнями від заходу: «Як класно приносити радість, особливо тим хлопцям і дівчатам, які змушені проходити лікування від туберкульозу. Скільки було посмішок і захоплення від мильних бульбашок, а побувати всередині бульбашки, потримати піну в руках, а потім здути її… Все це викликало позитивні емоції та яскраві враження у кожної дитини».

Аліна Кравчук, заступник директора Молодіжного центру наголосила: «Коли я бачу дитячу радість, сміх та подив, хочеться передати дітям усе душевне тепло, море позитивних емоцій та незабутні враження надовго. Наше мильне шоу не залишає байдужими не тільки дітей, а й дорослих. Сподіваюся, що такі заходи будуть проводитись частіше, адже діти, які знаходяться на лікуванні такий тривалий час, потребують нашої особливої уваги та піклування».

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *