VqvB3kba6f8

З 11 до 31 березня управління у справах сім’ї, молоді та спорту, спільно з Молодіжним ресурсним центром та вищими навчальними закладами міста Черкас започаткували серед студентів конкурс патріотичних творів „Чому я пишаюся тим, що я українець”.

Мета конкурсу – отримання нових знань щодо сучасного процесу державотворення, популяризація національної ідеї та головне – мотивація молоді до роботи на благо держави.

Учасники конкурсу:

Студенти віком від 16 до 22 років із Черкаського державного технологічного університету, Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Східноєвропейського університету економіки та менеджменту, Черкаської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу.

Вимоги до подачі робіт:

Вам потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ та НАПИСАТИ ДО 31 БЕРЕЗНЯ ЕСЕ АБО ВІРШОВАНИЙ ТВІР (ВІРШ) на тему: «Чому я пишаюся тим, що я українець» і подати свою роботу в електронному вигляді на електронну адресу mrc.ck.ua@gmail.com із зазначенням теми листа «Чому я пишаюсям тим, що я українець» та в паперовому вигляді до Черкаського молодіжного ресурсного центру за адресою: вул. Смілянська 23, оф. 26-28 (2 поверх). При подачі роботи на титульній сторінці вказати ПІБ, навчальний заклад, спеціальність, курс, телефон.

Термін проведення конкурсу:

11-31 березня 2015 року – збір робіт;

1-10 квітня 2015 року – робота комісії з відбору найкращих творів;

14-15 квітня 2015 року – публічний захист робіт;

17 квітня – оголошення переможців.

Усі учасники конкурсу зможуть побувати у Черкаській обласній раді, відвідати депутатський корпус, і навіть відчути себе у ролі народних обранців, проголосувавши у сесійній залі Будинку рад. Переможці конкурсу матимуть змогу зустрітися з головою обласної ради — Валентиною Коваленко, а також можливість поїхати на екскурсію до Верховної Ради України. 

Вимоги до оформлення робіт:

  • Обсяг до 5 сторінок (ф. А 4);
  • Шрифт – Times New Roman;
  • Кегль – 14;
  • Міжрядковий інтервал – 1,5;
  • Мова – українська.

Жанри робіт:

− прозовий твір (есе); − поетичний твір.

 При оцінюванні робіт буде враховуватись:

–       відповідність вказаній тематиці;

–       повнота розкриття теми;

–       ступінь самостійності у розкритті теми;

–       творчий підхід;

–       охайність оформлення.

Контактна особа – Кудрявцева Олена Максимівна, тел. (093) 597- 79-44, 36-00-59.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА ТУТ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС ТУТ

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *