cropped-cropped-cropped-ukrjournalism41

Польська недержавна організація Inicjatywa Wolna Białoruś (Варшава, Польща), Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (Львів, Україна) та ЛМГО «Інститут політичних технологій» (Львів, Україна) оголошують відкритий конкурс на участь у Програмі журналістських візитів до Польщі для українських журналістів та блогерів місцевих українських ЗМІ з центральних, східних та південних областей України.

До участі у конкурсі можуть подаватися журналісти та блогери місцевих українських ЗМІ із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей України і м. Києва.

За результатами конкурсу буде сформовано три групи по 15 осіб, кожна з яких матиме унікальну нагоду упродовж 6-денної поїздки до Варшави взяти участь в інформаційних семінарах з проблематики реформи місцевого самоврядування у Польщі та в Україні, тренінгах і майстер-класах з локальної та громадської журналістики, відвідати редакції важливих локальних ЗМІ та польських медіа організацій, зокрема заплановано відвідування редакції незалежного білоруського телеканалу Belsat TV, а також безпосередньо ознайомитись з роботою польських органів місцевого самоврядування.

Організатори покривають учасникам Програми журналістських візитів витрати на оформлення віз, страхування, проїзд, проживання і забезпечують переклад на українську мову під час лекцій, семінарів і офіційних зустрічей у Польщі.

Терміни навчальних візитів для груп українських журналістів та блогерів: 04.05 – 12.05. 2015 р. 25.05 – 02.06. 2015 р. 22.06 – 30.06. 2015 р.

Вимоги до кандидатів Заявки на участь у Програмі журналістських візитів до Польщі можуть подавати лише журналісти та блогери, які проживають та працюють у вказаних вище областях України, а також у місті Києві.

Обов’язкові формальні вимоги: – вік: до 35 років; – для журналістів: робота у місцевих ЗМІ; – для блогерів: представлення ресурсів власної блогосфери; – дійсний закордонний паспорт. Для участі у конкурсі необхідно заповнити Анкету та надіслати її з усіма необхідними додатками на адресу merydianlviv@gmail.com з копією на адресу rynok_8@ukr.net. Останній термін оголошення – 20 березня 2015 року. За додатковою інформацією Ви можете звернутися до координаторів проекту в Україні за адресою: rynok_8@ukr.net, по телефону: (050) 5192006 або (066) 9059932.

Анкету можна заповнити на сайті: ukrjournalism.wordpress.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *