DSC06577

Молоді черкасці вчора знайомилися з тонкощами підприємництва.

Організаторами тренінгу було ГО «Об’єднання територіальних громад» за підтримки Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та Пласт-НСОУ Станиці Черкаси.

Тренінг-семінар стартував о 16:00 і завершився пізньої 21:00 години. Протягом усього часу для молодих та підприємливих хлопців і дівчат виступали лектори з Черкаського бізнес-центру та фінансові консультанти з OVB.

Учасники тренінгу активно брали участь у дискусії, ділилися власними ідеями. Виявилося, що більшість молоді вже була готова розпочинати власну справу вже хоч і від сьогодні. Учасниками тренінгу було презентовано багато ідей: починаючи від надання послуг будівельних робіт — закінчуючи музичною індустрією.

«Це все свідчить про те, що наша молодь є дуже перспективною, креативною та готова допомагати державі вже від сьогодні й створювати нові робочі місця для співвітчизників» — поділилась своїми враженнями, фахівець із соціальної роботи ЧОМРЦ, Діана Тяско, яка також була учасником тренінгу.

Організатори були дуже задоволені, що цей тренінг зацікавив таку велику кількість молоді. Після закриття реєстрації більше десятка людей запитували чи можна ще зареєструватися? Тому організатори вирішили, що подібні заходи будуть проводити частіше.

 

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-кнсультативної роботи

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *