Чи потрібна сьогодні вища освіта?

Home/Новини/Чи потрібна сьогодні вища освіта?

Чи потрібна сьогодні вища освіта?

Над цим питанням, особливо зараз, задумуються багато молодих людей, адже скоро ЗНО, потрібно щось вирішувати. До того ж, не всі ВУЗи, на жаль, дають якісну освіту. Студенти вивчають суцільну теорію, а практичних навичок не набувають. Навряд чи їхня праця дасть гарний результат. А помилка в роботі лікаря, наприклад, може коштувати життя людині.

Я вирішила поцікавитися у молоді міста Черкаси, що вони думають з цього приводу.

Олена, 21 рік:

—                     Не раз задумуюсь над цим питанням, чи взагалі потрібна мені вища освіта? Чи буде після її здобуття перспектива на майбутнє? Багато з моїх знайомих закінчили магістра, бакалавра, спеціаліста, а роботи немає, або ж деякі з них працюють не за спеціальністю. Зараз більшість працює без вищої освіти на хороших роботах, займаються успішним бізнесом.

Оксана, 20 років:

—                     На мою думку, основна проблема полягає в тому, що сьогодні важко влаштуватися на роботу за своєю спеціальністю, адже роботодавець пропонує низьку заробітну плату. Це зменшує бажання отримувати вищу освіту, щоб даремно не втратити 5 років або й більше.

Олег, 21 рік:

—                     Я думаю, якщо у людини є бажання та можливості здобувати вищу освіту – тоді вперед. Вона ніколи зайвою не буде. Це краще, ніж потім у           40 років ходити та здавати сесії!

Дмитро, 22 роки:

—                     Здобуття вищої освіти – це важлива справа, адже від цього залежить майбутнє. Я вважаю, що вона потрібна, без неї зараз не обійтися.

Отже, вища освіта потрібна, щоб мати більше можливостей в житті. Але є різні варіанти. Можна вчитися в університеті заочно, а паралельно здобути іще якусь професію та працювати. А можна здобути вищу освіту вже після отримання середньої спеціальної. Однак, чи потрібна вища освіта випускнику, він має вирішувати самостійно, виходячи з власних здібностей та можливостей.

 

Тетяна Турчін

 

By |Апрель 19th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment