Конкурси науково-популярних видань і наукових фотографій

Home/Конкурси, Можливості для молоді, Новини/Конкурси науково-популярних видань і наукових фотографій

Конкурси науково-популярних видань і наукових фотографій

Конкурси передбачають такі номінації: 
– кращі книжкові науково-популярні видання,
– науково-популярні статті,
– науково-фантастичні оповідання та наукові фотографії.

Учасниками конкурсів можуть бути вчені, журналісти та студенти не лише України, а й інших країн.

За результатами експертного оцінювання конкурсних робіт переможці в кожній номінації отримають призи і нагороди, а кращі науково-популярні книги і статті будуть опубліковані.

Матеріали на конкурси науково-популярних книжкових видань, статей та оповідань мають подаватися до Державного фонду фундаментальних досліджень в електронному варіанті на адресу: office@dffd.gov.ua. Текст публікацій має бути набраний шрифтом Times New Roman, 14 кеглем, через 1,5 інтервал, верхнє і нижнє поле – 2 см, ліве – 3 см, праве – 2 см. Обсяг статті та оповідання має бути не більше 10 сторінок.

Необхідно подати інформацію про автора: прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посаду, адресу, телефон. Тексти видань мають супроводжуватися анотаціями (українською, англійською мовами) з переліком ключових слів.

Фотографії і фотокартини подаються на конкурс в електронному форматі на адресу: ipsm2@ukr.net, з приміткою: конкурс. Приймаються файли у форматі jpg (tif) без стискання, 300 dpi. Назва робіт повинна мати такий вигляд: 01_prizvyshche_imia_nazva_misto.jpg(tif).

Кінцевий термін подачі конкурсних робіт (науково-популярних видань і наукових фотографій) – 6 квітня 2015 року.

About the Author:

Leave A Comment