Міжнародна молодіжна конференція “STATING DEMOCRACY. Europe in me – Me in Europe”

/, Новини/Міжнародна молодіжна конференція “STATING DEMOCRACY. Europe in me – Me in Europe”

Міжнародна молодіжна конференція “STATING DEMOCRACY. Europe in me – Me in Europe”

Головний організатор: AEGEE-Київ

Дата: 17-19 квітня 2015 року

Вартість: безкоштовно

Крайній термін подачі заявок – 5 квітня 2015 року

Посилання для реєстрації:
https://docs.google.com/forms/d/1jPp1WWajxzNUaDCkZ1e15WllcwTssACw7dJS6PsVQ-M/viewform

AEGEE-Київ – локальний центр молодіжної громадської організації AEGEE-Європа – з квітня по жовтень 2015 року організовує ряд заходів у Києві під символічною назвою «ReBuilding Democracy».

Міжнародна молодіжна конференція “STATING DEMOCRACY. Europe in me – Me in Europe: The Role of Youth in the Construction of the Future of Europe” присвячена 30-літтю організації AEGEE-Європа і стане першим етапом великого проекту «ReBuilding Democracy».

Конференція проходитиме у Києві 17-19 квітня 2015 у головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, В ній братиме участь близько 100 активних студентів з України та Європи.

Головною метою конференції є підвищення рівня обізнаності про демократиче суспільство, про його основи та прояви. В процесі дискусій ми торкнемося питань «Чому демократія здається все більш і більш застарілою в сьогодні?» і «Чому активна участь молоді в оновленні демократії зможе забезпечити краще майбутнє?».

У рамках заходу ми з’ясовуватимемо, що для європейської молоді значить демократія, як вона співмірна із нашим баченням майбутнього. Тренінги та спілкування з фахівцями допоможуть нам вибудувати картину демократії у перспективі. Конференція буде спрямована на зміцнення потенціалу та розширення можливостей молодих представників оновленої демократії, які реалізовуватимуть здобутий досвід у рідних країнах.

Захід розпочнеться з презентації досягнень AEGEE-Європа за останні 30 років. Передбачено роботу у форматі лекцій, семінарів, відкритих сесій, проведення флешмобу. Також під час головної частини події (увечері 18 квітня) члени AEGEE 7 європейських локальних представництв організують телеміст, що символізуватиме єдність демократичних цінностей.

Робоча мова: англійська.

Особливості конференції:
– 100 учасників (15 європейців, 80 українців) *
– Спікери: члени громадських організацій, представники українського парламенту та урядовці, молоді активісти;
– Можливість брати участь в інтерактивних семінарах, дискусіях, лекціях;
– Телеміст, який зв’яже 7 європейських міст (Київ, Аахен, Лейден, Катанія, Бергамо, Софія, Стамбул) з метою обміну ідеями, результатами заходу;
– Соціальна програма з AEGEE-Київ (екскурсії містом, відвідування художньої виставки, вечірки);
– Сертифікати для всіх учасників;
– Кава-брейки передбачено;
– Харчування не передбачено;
– Організатори не забезпечують проживання учасникам з інших міст.

Детальніше про подію можна дізнатися за посиланнями:
https://www.facebook.com/events/1584696938409319/
http://vk.com/event90214842

* Будь ласка, зверніть увагу, що процес подачі заявок відкритий не лише для членів AEGEE, але й для тих, хто не є членами організації.

By |2015-04-01T08:34:16+00:00Апрель 1st, 2015|Можливості для молоді, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment