Молодіжний центр знову показує школярам «Калейдоскоп професій»

Home/Новини/Молодіжний центр знову показує школярам «Калейдоскоп професій»

Молодіжний центр знову показує школярам «Калейдоскоп професій»

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр разом із Черкаським обласним центром зайнятості упродовж березня та квітня провели ряд профорієнтаційних пізнавально-розважальних заходів «Калейдоскоп професій. Випускник-2015».

Представники служби зайнятості й спеціаліст Молодіжного ресурсного центру Аліна Кордюк допомагали учням розібратися у таких важливих питаннях: як правильно обрати професію чи навчальний заклад. Профорієнтаційний захід під назвою «Калейдоскоп професій. Випускник-2015» пройшов у Кам’янці (17 березня), Каневі (23 березня) та Золотоноші (17 квітня).

Основне завдання заходу – підготувати випускника до вибору майбутньої професії.

У формі гри учням надавалася корисна інформація щодо різних професій та спеціальностей. Вікова категорія – школярі від 8 до 10 класу.

Організатори заходу на практиці показують школярам особливості кожної професії. Наприклад, в кожну команду обирається по 10 осіб (команд може бути від 2 і більше), а потім вони починають змагатися між собою. З учнями проводиться мінімум 4 різнопланових конкурси: на акторську майстерність, на знання тієї чи іншої професії, порівняльний аналіз між спеціальностями, професійними характеристиками. Вони ніби то і розважаються, але в той же час дізнаються багато нової інформації.

Головне завдання цих пізнавально-розважальних заходів, щоб майбутні випускники змогли зробити правильний крок у виборі своєї професії.

Тетяна Турчін

By |Апрель 17th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment