Подорожуй і заощаджуй

Home/Новини/Подорожуй і заощаджуй

Подорожуй і заощаджуй

 Завдяки розвитку транспорту й появі схем бюджетного відпочинку, сьогодні подорожі в інші країни вже не є чимось дорогим і недоступним. Тим не менш, пересічному студентові без постійного високого доходу колесити світом досить накладно. Тому потрібно заздалегідь ретельно планувати подорожі, не шкодувати часу на пошук можливостей заощадити й побачити якомога більше країн, міст, пам’яток.

Для студентів подорожі є більш доступними, оскільки багато країн надають їм пільги, додаткові можливості. Так, отримання шенгенської візи студентом більш імовірна, ніж видача її учням, або людям, що не працюють (в європейські країни пускати не дуже хочуть). Студенти ж скрізь користуються пільгами та привілеями, тому період навчання варто використовувати максимально. Особливо враховуючи те, що деякі країни дозволяють безвізовий в’їзд для студентів, громадян молодше 25 років.

Хорошою можливістю помандрувати стане участь у різних студентських заходах. Багато ВНЗ співпрацюють з іноземними вищими навчальними закладами. Хороше навчання може дати можливість взяти участь у міжнародних конференціях, семінарах, симпозіумах, зустрічах, проектах. У таких випадках ВНЗ беруть на себе оформлення всіх документів, іноді й витрати, а часу, як правило, завжди вистачає не тільки на навчання та участь у запланованих заходах, але і на прогулянки по містах і країнах.

Досить часто фірми пропонують студентам економ-тури, які відрізняються невисокою вартістю. У таких турах економія здійснюється за рахунок проживання в дво-, тримісних готелях (три зірки), бюджетного варіанту харчування, великої кількості туристів. У цьому випадку потрібно враховувати, в яку країну передбачається поїздка. Так, якщо тризіркові готелі в Європі — це прекрасне комфортне житло, то в деяких інших країнах і чотири зірки не порадують, а погані умови проживання стануть справжньою проблемою, здатною зіпсувати відпочинок.

Перед виїздом обов’язково слід ознайомитися з пільгами, які надаються в країні студентам. Так, нерідко для студентів передбачається можливість купити квитки на літак і громадський транспорт зі знижкою, більш дешеве проживання у готелях, харчування в деяких закладах. Але для того, щоб скористатися всіма цими знижками, доведеться оформляти міжнародне посвідчення студента, тому це питання вимагає попередньої підготовки.

Прекрасною можливістю недорого подорожувати є використання програми з обміну. Так, багато ВНЗ, освітніх центрів пропонують програми, згідно з якими студент може поїхати до тієї чи іншої країни та жити там у сім’ї студента, який в майбутньому приїде до нього. Такий обмін дозволяє дешево й ефективно подорожувати. Також можна скористатися спеціальними Інтернет-сайтами, де зареєстровані користувачі пропонують можливість іноземцям пожити у них в обмін на аналогічну послугу.

Тетяна Турчін

By |Апрель 24th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment