Сім’я не перешкода навчанню

Home/Новини/Сім’я не перешкода навчанню

Сім’я не перешкода навчанню

19-20 березня Молодіжний ресурсний центр провів у ЧНУ ім. Б. Хмельницького тренінг з планування діяльності ініціативи в рамках проекту «Університет дружній до сім’ї».Презентація проекту «Університет дружній до сім’ї» відбувалася в м. Суми в честь виграного міні-гранту. На презентацію була запрошена представниця Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Аліна Кравчук.

Засновники проекту наголошують на тому, що університет має бути дружній до сім’ї, тобто якщо мама приїздить з дитиною, то в неї має бути місце, де вона могла б погодувати чи переодягти дитину, на годину-дві залишити в кімнаті відпочинку чи дозвілля з педагогом або соціальним працівником.

У Сумах починали з невеликого місця, де мама могла погодувати, переодягнути дитину, а завдяки гранту дійшли до того, що вже мають трьохкімнатне приміщення, де є соціальний педагог і волонтери. Максимальний час, на який можна залишити немовля, 4 години.

Засновники проекту пропагують те, що сім’я не заважає навчанню. Адже існує така думка, якщо дівчина вийшла заміж або завагітніла та народила, то навчання зупиняється. Однак, це не так, оскільки завдяки проекту «Університет жружній до сім’ї» молоді мами можуть без перешкод продовжувати навчання.

 

Тетяна Турчін

 

By |Апрель 17th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment