В здоровому тілі – здоровий дух!

Home/Новини/В здоровому тілі – здоровий дух!

В здоровому тілі – здоровий дух!

Чи займається сучасна молодь спортом? Дійсно, важливе питання. Спорт корисний для здоров’я, займаючись спортом, тримається в тонусі весь організм людини. Молодь багато часу проводить вдома за комп’ютерами, комп’ютерними іграми. А в той час вже на вулиці весна. Не обов’язково ходити в тренажерний зал, достатньо зробити вранці пробіжку. Це збадьорить та допоможе запастися енергією на весь день. Вечірня пробіжка також корисна, особливо після напруженого дня. В Черкасах ще є безкоштовні тренажери, що особливо підходить для студентів.

Олена Кудрявцева, фахівець Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру зазначила:

— Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються. Спорт розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила, та робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій. Наприклад, при перемозі улюбленої команди або при досягненні людиною якогось результату в ньому.

Ми також дізналися думку черкаської молоді щодо важливості спорту в житті та самих занять спортом.

Сергій, 19 років:

— Молодість — це найкраща пора в житті кожної людини. Це фундамент для нормального життя, щоб створити хорошу сім’ю. А спорт потрібен не так для себе, а як для майбутніх дітей. Заняття спортом матиме вплив на їх здоров’я.

Владислав, 20 років:

— Я вважаю, що займатися спортом повинен кожний. Це не означає, що треба ходити в тренажерний зал, займатися можна і вдома. Зараз настав такий час, що курити вже не круто та не модно. А бути здоровим, енергійним на багато краще, ніж тримати пляшку пива в руках.

Вікторія, 19 років:

— Займатися спортом важливо, тому що від цього залежить наше здоров’я та здоров’я майбутніх дітей. Потрібно виконувати хоча б елементарні вправи, щоб у молодому віці не відчувати себе пенсіонером.

Андрій, 26 років:

— На мою думку, спорт необхiдний кожнiй людинi без виключения, будь-якого вiку та статi. Спорт — це i є життя та, головне, здоров’я людини. Спорт — це круто.

Антоніна 21 рік:

— Спорт — це здоровий спосіб життя. На мою думку, це дуже важлива частина життя. Кожен повинен займатися фізичними вправами та приділяти кожного деня хоч 20-30 хв часу для спорту. В результаті ти будеш мати гарне тіло, натреновані м’язи та бути витривалішим до випробувань в житті. Спорт — це запорука всього!

Андрій, 22 роки:

— Я думаю, що спорт не тільки корисний для здоров’я, він ще й виховує в людини й такі якості, як: сила волі та дисципліна.

Станіслав, 20 років:

— Дуже важливо слідкувати за своїм здоров’ям, бути в добрій фізичній формі, щоб мати добре самопочуття й відчувати себе впевнено в суспільстві)

Анастасія, 20 років:

— Спорт є невід’ємною частиною людського життя. По-перше, люди, які регулярно виконують фізичні вправи мають міцніший імунітет. По-друге, активні тренування допомагають тримати себе в формі й гарно виглядати. По-третє, людина, яка займається спортом є більш витривалою, вміє ставити собі ціль і йти до неї, долаючи будь-які труднощі. Фізична культура загартовує, виховує особистість. Не потрібно дивитись на спортивні вправи як на щось обтяжуюче, навчіться отримувати задоволення від тренувань, тоді ви почнете помічати результати. Відвідуючи якісь секції, ви також зустрінете багато нових людей, які розділять ваше захоплення, тому цікаві знайомства гарантовано. Сучасна молодь активно переходить на бік здорового способу життя, тому я вважаю, що цей мейнстрім обов’язково потрібно підтримувати. Зрештою, не даремно ж говорять «Спорт – це життя».

Дмитро, 23 роки:

— Спорт займає невід’ємну частину життя кожної людини, зокрема й студента. Заняття спортом приносить, крім гарного настрою, здорове діло та здоровий дух. Займатися спортом можна не лише професійно, а й по аматорськи: не витрачаючи багато часу в залі та грошей на спортивне харчування. Мінімальну програму допоможе зіставити тренер або досвідченіший спортсмен за вас. Особливу увагу на заняття спортом потрібно звертати людям, у яких малорухливий спосіб життя та «сидячі» професії. Пам’ятайте, що у всьому повинен бути баланс, не забувайте про спорт і все буде у вас добре!

Роман, 21 рік:

— Спорт в житті людини звісно важливий. Але в будь-якій справі повинен бути розум. Тобто відношення до спорту повинне бути зваженим, і визначатися за станом фізичного здоров’я, бо не всім можуть бути корисні  одні й ті ж вправи.

Іван, 23 роки:

— Спорт дозволяє нам відволіктися від буденності та забути про деякі речі, котрі нас хвилюють. Він загартовує характер і робить нас впевненішими у собі. Також зароджується інстинкт бути першим. Гарне самопочуття, приплив сил і багато позитиву при занятті спортом вам гарантовані. Якщо ти досягаєш певних результатів у спорті, то на тебе починають рівнятися.

Як бачимо, молодь добре ставиться до спорту в житті. Адже він допомагає підтримувати здоров’я, зняти стрес, розвинути свої здібності, досягнути чогось більшого, ніж просто сидіти цілими днями вдома та переключати канали телевізора, стирати клавіатуру ноутбука, граючись в ігри.

Тетяна Турчін

 

 

 

 

 

By |Апрель 27th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment