Весілля для/моєї подруги

Home/Новини/Весілля для/моєї подруги

Весілля для/моєї подруги

Весілля — одна з найголовніших подій закоханих людей. Кожна пара прагне організувати його сучасно, стильно та красиво. Тому, три наші юні дослідниці вирішили дати поради молодим, як найкраще одружитися у 2015 році. Перша — розповіла про весілля найкращої подруги з перших вуст, друга — прорахувати вартість усіх весільних замороків, а третя — проаналізувала весільні модні тенденції 2015 року.

Весілля для/моєї подруги

Усі ми знаємо, що зараз Україна переживає не легкі часи, але молоді люди не можуть жити без кохання та хочуть офіційно зареєструвати свої стосунки і відсвяткувати весілля. Адже, кожна дівчина мріє про білу сукню, пупсиків на капоті гарного авто та безліч інших весільних радощів.

21 березня цього року моя люба подруга Євгенія вирішила одружитися, а мене взяти головною дружкою, яку в народі прийнято називати старшою. Звичайно, всі ми розуміємо, що організувати і провести весілля дуже відповідальна та кропітка робота. Потрібно все детально продумати  та спланувати, обійти безліч крамниць та кафе, підібрати весільні наряди нареченої і нареченого, домовитися за фото і відео зйомку, тамаду, музикантів, купити обручки, а головне знайти кошти для всього цього дійства. Упродовж місяця ми з Женічкою займалися весільними клопотами та продумували все до найменших дрібниць.

Головним моїм завданням було придумати хороший сценарій викупу нареченої, адже з цього й починається цей урочистий день. Викуп — це те важлива частина, що збереглася від традиційного весілля, і тому слід приділити особливу увагу при підготовці цього обряду. Він повинен бути цікавим, оригінальним, не занадто довгим, щоб не втомлювати гостей та не запізнитися до РАГСу і водночас не дуже коротким. Гості та свати повинні вдосталь повеселитися та іще раз «випробувати» нареченого й почесного свідка.

І от настав день весілля… Прокинулася я о 4 годині ранку, адже на 4:30 потрібно йти у перукарню, робити зачіску та макіяж. Приготуйтеся, майбутні старші дружки, прокидатися з першими півнями та весь день крутитися як дзиґа.

Наступним моїм кроком була запланована о 7 годині зустріч зі свідком, якого я побачила вперше і була приємно здивована. Із цим молодим енергійним хлопчиною ми з самого рання прикрашали кафе повітряними кульками та іншими весільними атрибутами.

Весілля — це завжди хвилююча подія, тож готуйтесь до того, що не може бути все ідеально. Не засмучуйтесь, коли щось піде не за вашим планом і ви виб’єтеся із графіку. Головне — зберігати спокій та вміти швидко зорієнтуватися за ситуацією.

Близько 9 години я вже допомагала нареченій одягатися та чепуритися, фотографувала свою чарівну принцесу та разом із іншими подружками робила останні приготування перед приїздом нареченого. Нашу прекрасну наречену ми звісно просто так не віддали, і добряче «поганяли» жениха. Але, він з гідністю пройшов усі випробування та побачив свою майбутню кохану дружину. Батьки благословили молодят на довге та щасливе подружнє життя та вже близько 12 години дня ми разом із весільним кортежем приїхали до РАГСу та зайшли до урочистого залу.

» — Чи згодні ви, Дмитро, взяти за законну дружину, Євгенію? Любити, цінувати, берегти та поважати її все своє життя?» » — Так».

» — А чи згодні ви, Євгенія, взяти за законного чоловіка, Дмитра, любити, цінувати, берегти та поважати його все своє життя?» » — Так».

» — Оголошую вас чоловіком та дружиною, можете поцілувати наречену».

Після цих слів від надлишку почуттів я навіть розплакалась та остаточно зрозуміла, що поряд зі мною стоїть не просто юна дівчина, найкраща подруга та порадниця, а справжня молода жінка, кохана дружина та просто неперевершена наречена. Напевно, у цей момент перед моїми очами промайнуло усе наше дитинство, ігри, забави, танці до ранку, різні веселощі та сумні моменти, сльози і розчарування у житті. Усе ми ділили з нею навпіл, а тепер вона законна дружина, можливо скоро, майбутня мати, яка вже має свою сім ‘ю, певні права та обов’язки.

Після РАГСу ми за доброю традицією зробили 3 кола по місту, наречений переніс наречену через міст, відкоркували шампанське, поїхали до березового гаю та звичайно ж фотографувалися.

Коли ми під’їхали до кафе, на порозі молодих зустрічали батьки зі святковими короваями, хлібом, сіллю та рушниками. Вони іще раз благословили своїх дітей на щастя, на долю та запросили усіх на святковий бенкет.

Ох і повеселилися ми там на славу… Тамада провела для молодих справжнє свято, діджей та співаки організували класне шоу, а кухарі приготували смачнющі страви…

І я там була, їла і вино пила, зі старшим танцювала, шлях додому забувала!

Олена Кудрявцева 

About the Author:

2 комментария

  1. […] вартість усіх весільних замороків, а третя — розповіла про весілля найкращої подруги з перших вуст. Отже, […]

  2. […] молодим, як найкраще одружитися у 2015 році. Перша — розповіла про весілля найкращої подруги з перших вуст, друга — прорахувати вартість усіх весільних […]

Leave A Comment