Весільні тенденції 2015 року

Home/Новини/Весільні тенденції 2015 року

Весільні тенденції 2015 року

Весілля — одна з найголовніших подій закоханих людей. Кожна пара прагне організувати його сучасно, стильно та красиво. Тому, три наші юні дослідниці вирішили дати поради молодим, як найкраще одружитися у 2015 році. Перша — розповіла про весілля найкращої подруги з перших вуст, друга — прорахувати вартість усіх весільних замороків, а третя — проаналізувала весільні модні тенденції 2015 року.

Весільні тенденції 2015 року 

З кожним роком змінюються уподобання молодят щодо власного весілля. Це і традиції, і стиль проведення, і, навіть, колір сукні нареченої. Ці зміни поєднують із минулим та сучасним. Виникає безліч думок, ідей та планів щодо проведення торжества. Але все ж таки — найголовнішими елементами, без яких не може обійтися жодне весілля є святкове вбрання нареченої та нареченого. На цьому ми зупинимось детальніше.

За результатами проведених досліджень, наречені у весільних салонах схильні обирати сукні в класичному стилі, але деякі додають до вбрання різні кольорові нотки (пояс, браслет, взуття тощо). Наприклад, дуже популярний в цьому році зелений та бузковий колір. Його люблять поєднувати в букеті або ж в бутоньєрках.

Якщо ж говорити про моду 2015 року, то популярні сукні з відкритою спинкою і укорочені  весільні вбрання зі шлейхом. Фату дизайнери радять замінити на капелюшок, обідок або діадему. Якщо ви вирішили відсвяткувати своє весілля влітку, то гарним доповненням до зачіски будуть живі квіти.

Не можна і про нареченого забувати. В його образі також є зміни. Чорний костюм вже не актуальний, на зміну йому прийшли бежеві, кавові й сині кольори. Популярний краватка-метелик, але головне, щоб він гармонійно підходив та поєднувався з вбранням.

Хотілося б додати таку цікаву деталь — зробити кожному гостю маленький подарунок, який нагадуватиме про ваше весілля. Хоч це і незначний подарунок, але все ж приємно буде його отримати. Так гості будуть знати, що вони були важливі на весіллі.

Яке буде ваше весілля, залежить від вас самих, від вашого бажання і фантазії. Не обов’язково дотримуватися модних тенденцій, це ваше свято, головне, щоб подобалося вам. Але потрібно пам’ятати, що креативність — це лише плюс. Весілля — це незабутня подія, яка ввійде в історію та збудує першу сходинку вашого сімейного щастя.

Тетяна Турчін

By |Апрель 19th, 2015|Новини|1 Comment

About the Author:

One Comment

  1. […] Весілля – одна з найголовніших подій закоханих людей. Кожна пара прагне організувати його сучасно, стильно та красиво. Тому, три наші юні дослідниці вирішили дати поради молодим, як найкраще одружитися у 2015 році. Перша — розповіла про весілля найкращої подруги з перших вуст, друга — прорахувати вартість усіх весільних замороків, а третя — проаналізувала весільні модні тенденції 2015 року. […]

Leave A Comment