Як читати більше книжок

Home/Новини/Як читати більше книжок

Як читати більше книжок

Те, що читати книги корисно знає кожен, але змусити себе читати щодня навряд чи багато хто здатен. І неважливо, чи це читання для душі або читання в освітніх цілях, все одно важко змусити себе читати більше книжок.

Якщо ви не можете викроїти час для читання книг, якщо куплені вами книги продовжують припадати пилом на полицях, скористайтеся порадами, які допоможуть вам зрозуміти, як читати більше.

1. Перше правило, яке треба врахувати людині, що прагне читати багато книг – це складання переліку книг, тих, які їй треба і хочеться прочитати.

Для початку визначіться, з якою метою ви це робите. Список створюється для саморозвитку, в загальноосвітніх цілях, для розвитку певних професійних навичок і т. д. У будь-якій області і в будь-якому жанрі є твори, які слід прочитати обов’язково. З них і почніть. Далі – більше.

Особистий список книг – символ тих знань, які ви в майбутньому хочете отримати. Періодично заглядайте в нього та поповнюйте. Так ви будете точно знати, що прочитати, і створений список стане підштовхувати вас читати більше.

Також можна створити список прочитаних книг, це теж надасть мотивуючий ефект.

2. Друге правило – читання має бути в задоволення! Адже якщо ви прочитали кілька нудних книжок поспіль, навряд чи після цього ви взагалі захочете доторкнутися до книги. Іноді читати книги доводиться тому, що це необхідно по роботі (або шкільній програмі), а вони не завжди бувають написані цікаво. Тут себе треба заставляти.

Це правило більше стосується читання заради задоволення та приємного проведення часу. Тому, якщо ви хочете погортати класику, то знайдіть для цього більш вагому підставу, ніж «мені дуже соромно, за те, що я ще цього не прочитав». Тим більше не варто гнатися за модою та читати популярні книги авторів, які читати не хочеться.

3. Виробіть звичку читати безперервно та постійно. Зробіть читання певним ритуалом і завжди викроюйте для цього час, тільки так ви станете читати кожен день, читати постійно.

У метушні дня, через перевантаженість роботою не завжди вдається приділити час книзі. Але як тільки ви віддасте читанню пріоритет, станете менше дивитися телевізор, і перестанете проводити час в соціальних мережах, все зміниться – читати станете більше.

Відмовтеся від чергової серії нудного серіалу, якому кінця не видно. Перестаньте гортати жовту пресу та вивчати всі поспіль блоги в інтернеті, а краще прочитайте гарну книжку. Виділіть час для читання перед сном, і яких-небудь 15-20 хвилин в підсумку перетворяться в 10 годин на місяць (до того ж читання перед сном допомагає заспокоїтися і швидше заснути). Також можна слухати аудіокниги, їдучи на роботу.

Головне – бажання, і книга стане Вашим другом.

Тетяна Турчін

By |Апрель 26th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment