khE1xxb1CEA

Екологічні активісти та експерти з енергетики 29 квітня на Соборній площі біля обласної державної адміністрації закликали суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності України та розповідали про реальні можливості її досягнення.

Організаторами туру виступила група українських неурядових екологічних організацій з питання зміни клімату — НЕЦУ, УМКА, АВК, Екоклуб, Голос Природы, Эремурус, Зелена Хвиля за фінансової підтримки міжнародних організацій UNDEF, EC, SSNC, NNV.

У Черкасах захід відбувся завдяки зусиллям Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, організацій «Молода Черкащина», «Промолодь», «Черкаська студентська рада», «Київський діалог».

У програмі заходу для жителів нашого міста проходили майстер-класи з обслуговування велосипедів та велопрокат, видача «Велоправ», цікавинки від експертів, фейс-арт та багато іншого. Також усі бажаючі могли отримати різноманітну поліграфічну продукцію, з якої дізнавалися про способи раціонального використання енергії, альтернативні джерела, зміни клімату та способи адаптації до них.

Організатори та учасники туру запропонували черкащанкам відвідати інформаційну виставку, покрутити педалі велогенератора, щоб подивитися відео та на власні очі побачити роботу сонячних панелей. Усі охочі могли дізнатися про енергоефективність та енергозбереження, економію та раціональне споживання ресурсів, стан вугільної, атомної енергетики, сланцевий газ, сталий транспорт, утеплення будинків, відновні джерела енергії, а також про те, як усі ці складові впливають на стан довкілля, і як саме кожний з нас може впливати на ситуацію в Україні.

Зміна ставлення до ресурсів і відповідальне користування зараз вкрай важливі, а для цього українцям необхідно мати уявлення про загальний стан речей, знати й виконувати найпростіші, але дієві поради на кожний день.

Енергетична незалежність — це наша спільна справа!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *