журналист, блогер
Метою візиту є отримання журналістами знання в області польського досвіду політичної трансформації, а також функціонування релігійних/етнічних меншин на локальному рівні.
Візит буде мати вплив на зникнення інформаційної пустки в суспільстві тому, що з’явиться більш компетентно підготовлена інформація на тему проведення реформ  в Україні,  розпочнеться  дискусія стосовно ролі та значення Криму для України та посилиться взаєморозуміння між мешканцями Криму та материкової частини України.

Місце проведення: Варшава, Велюнь (Польща).
Дати проведення: 12-18 липня 2015 року
Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням під час навчального візиту, а також їм відшкодовуються витрати за проїзд (автобус, поїзд — в разі наявності білетів).
Дедлайн подачі анкети: 28 травня 2015 року.
 
Кого ми шукаємо?
Проект передбачає участь 14  активних журналістів з локальних газет, телебачення, радіо і веб-сайтів.
 
Умови конкурсу:
Заповнення он-лайн заявки на участь за посиланням.
Важливо: Надати контакти (телефон та email) двох осіб, які могли б Вас рекомендувати.
Варто в заявці навести приклади своїх статей/матеріалів та вказати, наприклад, тираж газети, кількість відвідувань сайту або блогу, бо пріоритетним критерієм буде попередня робота журналіста.
Учасники навчального візиту будуть відібрані в рамках відкритого конкурсу на підставі поданої заявки учасника та співбесіди в Skype.
Програма візиту буде охоплювати наступне:
 ознайомлення учасників з польським досвідом в сфері самоуправління (на прикладі  децентралізації – більша автономія для локальних громад),
 функціонування релігійних/етнічних меншин на локальному рівні,
 презентація учасникам візиту польського досвіду в реформуванні інших державних галузей (правосуддя, силові структури та інше).
Планується, що учасники навчального візиту будуть в подальшому запрошуватися як коментатори/експерти для участі в програмах ТРК Черноморська, також будуть мати можливість публікувати свої матеріали на сайтах ТРК Черноморська, KrymSOS та Karty97.
 Результати конкурсу будуть оголошені  до 10 червня 2015 р.
Заявнику обов’язково треба мати діючий закордонний паспорт.
Контакти:
Центр АХАЛАР
тел. (0462) 677-312
тел. (0462) 93-44-44
e-mail: ahalar@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *