Неси своє добро!

//Неси своє добро!

Неси своє добро!

17 травня 2015 року Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Черкаське обласне відділення «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ» та Черкаська благодійна організація «Від серця до серця» провели акцію «Неси своє добро!»

Акція була присвячена Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу. Кампанія під гаслом «Нуль дискримінації» проводиться у всьому світі.

Мета акції: нагадати про право кожної людини прожити повноцінне, гідне життя.

Близько 50 відвідувачів парку пройшли тест на ВІЛ-інфекцію в мобільній амбулаторії. Для дітей проводили багато цікавих і захоплюючих конкурсів і розваг, а вони, в свою чергу, залишили багато радісних малюнків.

“Ми наголошуємо, що кожна людина «не нуль» у боротьбі з дискриминацією. Усі повинні формувати толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, змінювати особисте ставлення та cвіт. Ми говоримо про те, що «не бути нулем», це означає заявляти про свою позицію небайдужості, толерантності, відповідальності”, – зазначають організатори акції з благодійних організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ» та ВБО «Від серця до серця».

Також до участі долучилися «Клуб день народження», Дирекція парків та благодійний фонд «Інсайт».

Наприкінці акції усі разом запустили білі кульки з іменами людей, які пішли з життя внаслідок СНІДу.

By |2015-05-19T11:19:29+00:00Май 19th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok