11109512_1600819260186570_4254112577552881425_n

30.04.2015 на Соборній площі Черкас встановлено рекорд України з віджимання!
3150 містян одночасно віджались 25 разів за єдину Україну!
До акції долучився і голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, начальник управління сім’ї, молоді та спорту ЧОДА Максим Зеленський зі своєю заступницею Катериною Коваленко та очільник обласного відділення НОК України Андрій Більда.

Представники Молодіжного ресурсного центру також взяли участь в акції та запросили волонтерів Центру взяти участь у цьому заході.

Сертифікат про встановлення рекорду голові ОДА вручила Лана Вєтрова, керівник національного реєстру рекордів.

Програма заходу складалась з 4 частин :
1. Руханка від Тимофія Нагорного
2. Встановлення Національного рекорду України
3. Фото + селфі
4. Конкурс на найбільшу кількість віджимань
В конкурсі на найбільшу кількість віджимань серед дівчат до 14 років перемогу здобула Шарова Валерія, як віджалась 42 рази, друге місце посіла Бакун Олена, третє – Войтенко Діана.
У віковій групі хлопці до 14 років перемогу здобув Криворучко Максим – 75 віджимань, друге місце – Безкровний Ігор і третє – Трофименко Юрій.
В категорії жінки впевнену перемогу здобула Пальчинська Вікторія з результатом 46 віджимань, друге місце у Мікової Альони і третє у Гармаш Ніни.
Найзапекліша боротьба точилась серед чоловіків і перемогу тут здобув Москвин Микола, який більш ніж впевнено віджався 100 разів, другу сходинку посів Добровольський Олег, третю – Запорожець Владислав.
Сьогодні ми продемонстрували, що саме тут, на Черкащині ‒ в центрі нашої держави, Українці об’єдналися, щоб вкотре довести, що ми – сильна нація і єдність – це наша головна зброя! — говорить начальник управління Максим Зеленський – Дякую всім небайдужим та свідомим громадянам за участь в акції та сприяння в її проведенні!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *