Стажування в «Німецькій хвилі»

Home/Можливості для молоді, Новини/Стажування в «Німецькій хвилі»

Стажування в «Німецькій хвилі»

Для вас журналістика це більше, ніж професія? Ви допитливий і відкритий, незалежний і сповнений ідей? Ви маєте початковий журналістський досвід і ступінь бакалавра або рівносильну професійну підготовку? Ваша мета – взяти участь у суворому стажуванні в провідній міжнародній організації мовлення?

Щороку ми отримуємо понад 500 заявок з усього світу від висококваліфікованих кандидатів, які володіють кількома мовами. Вони готові пройти через суворий процес відбору для того, щоб стати одним із 12 журналістів, обраних для нашого журналістського стажування. Процес подачі заявки складається з чотирьох етапів, до яких залучені керівники DW, головні редактори й провідні журналісти DW. Ми не шукаємо досконалих і заповзятих журналістів, проте молодих, відкритих кандидатів, які мають початковий журналістський досвід і бажають допомогти формуванню «Німецької хвилі», яка постійно розвивається.

Нова програма стажування Deutsche Welle дозволить вам об’їхати світ всього за 18 місяців. Стажування в наших англійських та німецьких редакціях дасть вам змогу познайомитися з економічними й культурними питаннями, а також новинами і спортом. Ви також будете активно задіяні (принаймні в одному з мовних відділів трансляції DW) у таких мовних відділах, як китайське, фарсі або іспанське, і будете працювати в цих відділах відповідно до ваших мовних навичок. Незалежно від мови, яку ви використовуєте при роботі, ви станете частиною редколегій із найпершого дня стажування, писатимете й готуватимете репортажі, проводитимете інтерв’ю для телебачення, радіо та онлайн-медіа. В основі навчання – цілих шість місяців теорії та орієнтовані на практику семінарські блоки, де розглядатиметься все від основ журналістики і прямих репортажів до журналістики даних та мобільної передачі інформації. Мультимедіа тут – це не тільки розумне слівце, це наша робота. Це також буде і вашою роботою: на семінарах, у редакціях і у вашому остаточному проекті. До кінця стажування ви перетворитеся на експерта в мультимедійному інформуванні.

Хто може взяти участь?

Нове програма стажування Deutsche Welle розроблена спеціально для допитливих, відкритих, критично налаштованих журналістів, для яких журналістика – це більше, ніж професія, для яких журналістика – це пристрасть. Слухачі повинні мати деякий журналістський досвід і, крім того, мовні здібності. Ми шукаємо:

  • носіїв англійської мови, які отримали базові знання німецької до початку стажування і які володіють однією додатковою мовою, з якою працює DW;
  • носіїв німецької мови, які здатні інформувати англійською і які також мають хороші знання іншої мови мовлення DW;
  • а також носіїв інших мов, особливо – носіїв арабської, китайської, фарсі, французької, російської або іспанської мов. Якщо рідна мова кандидата не англійська і не німецька, кандтидат повинен добре знати обидві ці мови.

 Дедлайн: подача заявки завжди активна

Вартість для учасника:

Повне фінансування

За перші шість місяців програми особи, які проходять стажування, отримують зарплату розміром 1590 євро/місяць. Зарплата наступних шести місяців збільшується до 1790 євро/місяць. Протягом останніх шести місяців, стажисти заробляють 1855 євро/місяць (вказані суми до оподаткування).

Стажування в Deutsche Welle передбачає зайнятість на повний робочий дня. У виняткових випадках схвалюється тимчасове працевлаштування поза межами програми.

Детальніше дивись тут:  http://www.dw.de/dw-akademie/volontariat/s-11881 або тут: http://www.dw.de/journalism-internships/a-3399107-1

Заявку надсилай на електронну адресу: volontariat@dw.de

About the Author:

Leave A Comment