5IaUxLk6O-Q

22 травня 2015 року у Каневі відбулися святкові урочистості з нагоди 154-ї річниці перепоховання видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА взяли участь в урочистій ході офіційної делегації та громадськості від Успенського собору до могили Тараса Шевченка, а також піднялися на Чернечу гору.

На Тарасовій горі виступили керівники Черкаської області – Юрій Ткаченко та Валентина Коваленко, а також Перший заступник Міністра культури України – Ігор Ліховий. Тут же відбулося урочисте покладання квітів на могилу Тараса Шевченка і літія за участі представників різних релігійних конфесій. Делегації також відвідали музей Тараса Шевченка.

Тематична культурно-мистецька програма за участі провідних професійних та аматорських колективів України й області, а також виставка майстрів народної творчості справила на жителів та гостів міста незабутнє враження. В кінці заходу усіх гостей було запрошено до колективного вишивання рушника Великому Тарасу майстринями Черкащини.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *