UNHATE/UNAI Diversity Contest

//UNHATE/UNAI Diversity Contest

UNHATE/UNAI Diversity Contest

Ми запрошуємо студентів та викладачів, віком від 18 до 30 років, зі всього світу, підготувати і представити конкретні ініціативи на місцевому або громадському рівні, що явно несуть ідеал терпимості, поваги до різноманітності і гармонії всередині та між народами. Проект повинен стосуватися з одного або більше загальних тем історій. Записи можуть бути представлені окремими особами або групами осіб, які співпрацювали у створенні проекту.

 

Мета конкурсу − сприяти дотриманню прав людини.

Приз: сертифікати.

Дедлайн: 31 травня 2015

Проект повинен бути чітко пов’язаний з суспільством, в якому учасники проживають і спрямований на просування глобальних цілей Конкурсу серед членів зазначеної спільноти. Проект повинен мати практичну значимість.

Пропозиції повинні містити не більше 1000 слів. Всі пропозиції щодо проектів і додатковий матеріал повинні бути представлені англійською мовою.

Записи повинні бути надіслані електронною поштою до 31 травня 2015 року на електронну адресу: academicimpact@un.org з поміткою в темі «Diversity Contest».

Деталі на сайті https://academicimpact.un.org/content/deadline-receipt-unhateunai-diversity-contest-entries-has-been-extended

By |2015-05-18T12:02:35+00:00Май 18th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment