Велика любов маленького серця

//Велика любов маленького серця

Велика любов маленького серця

16 травня на території ТРЦ Хрещатик-Сіті відбулась акція «Велика любов маленького серця».

В той же час на площі проходив родинний фестиваль «Ми Є! Україна Є!», тому було людно і весело. Майстри хенд-мейду, ярмарок, різноманіття майстер-класів та шоу-програм для дітей та дорослих, хореографічні виступи та яскравий концерт на завершення – таким розважали організатори жителів Черкас та гостей міста.

Черкаська спілка захисту тварин «Друг» спільно з Черкаським обласним Молодіжним ресурсним центром вигадала для дітей нетрадиційний, рухливий та веселий вид дозвілля – зоо-квест. Діти 11-13 років демонстрували знання культури та державності країн Європи і разом з тим вивчали декоративні породи собак, які були виведені в кожній з країн. Діти були надзвичайно підковані і активні, завдяки чому свято було ще насиченішим. Завдяки Молодіжному ресурсному центру до організації квесту було залучено майже 30 волонтерів із ЧНУ, ЧДТУ, ЧКТ та інших навчальних закладів міста. Волонтери давали дітям завдання на кожній зі станцій-країн квесту, частина волонтерів бігала по станціях разом з дітьми та допомагали їм у виконанні завдань.

Свято вдалось цікавим та пізнавальним. Двоє котиків із притулку знайшли своїх господарів, також були зібрані кошти на потреби притулку.  Учасники фестивалю корисно провели час із своєю сім’єю, а зоо-квест сприяв проявленню у дітей любові до тварин та усвідомленню себе як маленького громадянина європейської країни.

By |2015-05-18T15:55:22+00:00Май 18th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment