2

Кінцевий термін подачі заявок: 30 червня 2015 року. Доступне для молоді з України у віці до 30 років.

Опис стажування

Німецький Бундестаг у співпраці з Вільним Університетом Берліна, Університетом Гумбольдта та Берлінським Технічним Університетом запрошує молодь подати заявки на Міжнародну парламентську стипендію та провести п’ятимісячне стажування у Берліні. Німецький Бундестаг пропонує молоді можливість ознайомитися з німецькою парламентською системою і процесом прийняття політичних рішень та отримати практичний досвід у сфері парламентської роботи протягом п’яти місяців стажування при депутаті Бундестагу. Учасники ознайомляться з широким розмаїттям завдань, що виконуються в офісі депутата: наприклад, вони можуть складати тексти виступів, статей і листів або виконувати підготовчу роботу для пленарних засідань.

Стажування проходитиме з 1 травня по 31 липня 2016 р!

Учасники повинні відповідати таким вимогам:

— Наявність вищої освіти;

— Хороший рівень володіння німецькою мовою (рівень B2);

— Бути у віці до 30-и років на момент початку стипендії;

— Кар’єрні цілі: працювати в державному секторі у країні походження (ЗМІ, політичні партії, товариства, державна служба і т.д.);

— Бути громадянином однієї із країн, що беруть участь в програмі: Єгипту, Албанії, Алжиру, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Естонії, Франції, Грузії, Греції, Іраку, Ізраїлю, Йорданії, Казахстану, Косово, Хорватії, Латвії, Лівану, Лівія, Литва, Марокко, Македонії, Молдови, Чорногорії, території Палестини, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії, Сирії, Чехії, Туреччини, Тунісу, України, Угорщини, США, Кіпру.

Стипендія:

  1. 450 євро/місяць;
  2. Безкоштовне проживання;
  3. Страхування;
  4. Витрати на проїзд покриваються.

Заявка

Процес подачі заявки відрізняється в залежності від країни. Детальна інформація стосовно подачі заявки претендентами з України розміщена за посиланням http://www.bundestag.de/bundestag/europa_internationales/internat_austausch/neue_laender/info/ukraine/245060 (німецькою мовою).

Подальша інформація розміщена на офіційному веб-сайті: http://www.bundestag.de/bundestag/europa_internationales/internat_austausch/neue_laender/bewerbung_neu/bewerbung/244992 (німецькою мовою).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *