Молодіжний обмін у Грузії

/, Новини/Молодіжний обмін у Грузії

Молодіжний обмін у Грузії

ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 6-ох молодих людей, зацікавлених у веденні здорового способу життя, для участі у міжнародному молодіжному обміні «BODY in ACTION».

Проект «BODY in ACTION» спрямований на ознайомлення учасників з тим, що спорт має вплив не тільки на гарне самопочуття і розвиток особистості, але і на розвиток економіки, навколишнього середовища і суспільства в цілому. Проект об’єднає молодих людей з України, Грузії, Польщі та Іспанії.

Обмін триватиме 9 днів. Перша частина проекту спрямована на ознайомлення учасників із основами здорового способу життя, правильного харчування, психічного розслаблення, управління стресом у поєднанні з різними видами спорту. Друга частина проекту буде присвячена підготовці до події «City sport», яка відбуватиметься у Тбілісі. В останній день проекту учасники матимуть прекрасну можливість взяти участь у церемонії відкриття Європейського молодіжного олімпійського фестивалю.

Час проекту: 19.07.2015 — 27.07.2015

Де? Обмін відбуватиметься у селищі Pona й місті Rustavi, Грузія

Для чого? Цей проект покликаний показати, що спорт і відпочинок можна використовувати в якості інструменту для поліпшення якості життя молоді, даючи їм знання та навички, які підвищуватимуть мотивацію, саморозвиток, самостійність. Поєднуючи розваги з фізичними заняттями, ми хочемо заохотити молодих людей до участі у спортивних заходах, що сприятиме розвитку здорового способу життя.

Вимоги до учасників:  

6 учасників у віці від 18 до 25 років

володіння англійською мовою на розмовному рівні

зацікавленість у веденні здорового способу життя та поширенні цього знання серед своїх друзів, знайомих, мешканців свого міста.

Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та відшкодовують вартість проїзду до 170 євро.

Відібрані учасники (що підтвердять свою участь) повинні будуть за власний кошт зробити собі страхування та оплатити реєстраційний внесок – 10 євро. В разі відмови учасника від участі в проекті – реєстраційний внесок не повертається.

Чекаємо ваших анкет https://docs.google.com/forms/d/1Z8oFlrmLr4xt1_yJH-DK_UBaqa8t3uLsKbbq9mYOY-0/viewform?c=0&w=1 до 15 червня 2015 року.

***

Молодіжний тренінг «Body in Action», ініційований грузинською організацією Association «Georgian Youth for Europe» спільно з польською організацією Czestochowskie Stowarzyszenie Rozwoju Malej Przedsiebiorczosci в партнерстві з Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» та PULPO DE 5 PATAS (Іспанія), й відбудеться за підтримки Європейської комісії в рамках програми ЄС «Еразмус+».

By |2015-06-03T11:23:48+00:00Июнь 3rd, 2015|Можливості для молоді, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok