Семінар-практикум по працевлаштуванню в МРЦ

Home/Новини/Семінар-практикум по працевлаштуванню в МРЦ

Семінар-практикум по працевлаштуванню в МРЦ

17 червня 2015 року в Молодіжному ресурсному центрі пройшов семінар-практикум по працевлаштуванню для молоді.

Організатором заходу виступив предствник консалтингового агенства «Starkon», Вадим Черногал за підтримки Молодіжного ресурсного центру.

На семінарі молоді розповідали про те, як на 100 % визначитись із посадою та пройти співбесіду з гарантією.
Розказували також про дж ерела пошуку роботодавців, як пробитись у компанію, в якій хочеться працювати та досягти унікальності серед інших кандидатів, особливості та помилки при проходженні анкетування.
Також піднімалося питання: як правильно писати резюме та шаблонність під час його складання?
Вадим ділився практичними рекомендаціями та інформацією, яку використовув на практиці особисто, а також рекомендував як виглядати та відчувати себе впевненим при співбесіді.

Замість запланованих півтори години, семінар затягнувся до 21.00, учасники семінару довго не хотіли відпускати спікера.

Одна із учасниць поділилась із нами враженнями про семінар-практикум: «Найбільше мене зацікавила особиста історія спікера, його власний шлях успіху та практичні рекоменації, з яких можна дуже багато почерпнути корисного для себе. Спікер підійшов до нього неформально і таким чином налаштував до себе аудиторію (це більше нагадувало неформальне спілкування, ніж лекцію). Вадим також рекомендував багато цікавих фільмів та книг, які можуть знадобитися у моїй подальшій професії та саморозвитку».

Шатненко Маргарита, випускниця ЧНУ ім. Б. Хмельницького так прокоментувала даний захід: «Цей семінар став для мене надзвичайно пізнавальним та цікавим. Оскільки Вадим не теоретик, а бізнес-практик — доречно послухати коментар саме тієї людини, яка має власний бізнес і досягла у цьому певних успіхів. Мені запам’яталися поради з приводу того, як заповнювати резюме і готуватися до співбесіди на роботу. Головне те, що ми почули ці рекомендації саме від роботодавця, щоб уникнути помилок при працевлаштуванні.»

Учасники семінару-практикуму по працевлаштуванню, діліться і ви своїми враженнями від заходу у коментарях! 😉

By |Июнь 18th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment