нескорена нація2015

Запрошуємо молодих патріотів до Холодного Яру на ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ NАЦІЇ! 👍

Коли? 3 — 5 липня 2015 року

Де? село Грушківка, Кам’янський район Черкаської області (урочище Холодний Яр)

На ці три дні ми запрошуємо тебе: чистого розумом та міцного тілом, небайдужого та натхненного українця. Адже «Холодний Яр» це не просто музична тусовка. Під час фесту буде сформовано різні тематичні зони, бо справжнім українським націоналістам потрібно не лише відриватися під музику, а вміти втілити свої мрії та прагнення, зробити свій внесок у добробут української держави та нації.

Семантично кожен день фестивалю буде присвячено певним умовним історичним періодам:

3 липня — Русь;
4 липня — Козаччина, Холодноярська республіка, період УНР;
5 липня — УПА та війна на Сході України.
Відповідно до цих періодів кожен день буде насичено тематичними імпровізаціями, музичною програмою, перфомансами, реконструкціями, інтерактивними лекціями, виставками, літературними читаннями, майстер-класами та ще багато чим! Діятиме наметове містечко з охороною.

На літературній сцені:

4 липня:

Моновистава «WARнак» — драматичний етюд за творами Т. Шевченка . Виконавець та постановник, Ігор Шульга, переможець вищої театральної нагороди Придніпров’я «Січеславна-2015» у номінації «Краща чоловіча роль».
Презентація збірника Юрія Сиротюка «Бандерівські читання».
Черкаський поет Олексій Юрін говоритиме поезією під музичний супровід Валерія Заїки на великій літературній сцені
Гість Літературного наступу — Василь Шкляр — творець українських національних бест-селлерів та один із письменників, що для багатьох відкрив Холодноярську Республіку.

5 липня

Юрій Руф, львівський поет-націоналіст презентуватиме власну поезію та новий проект, «Дух нації» в який входить 6 авторів. Також планується презентація першої спільної книги, в рамках проекту, «Відлуння свинцевих громовиць» на літературній сцені
Ще один напрямок на фестивалі — гутірки ( дискусії-спілкування). Гостями гутірок на фесті будуть :

Юрій Сиротюк — націоналіст, відомий журналіст, учасник Революції Гідності, доброволець батальйону»Карпатська Січ», політик, народний депутат 7 скликання, директор центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Ігор Гузь — український політик. Народний депутат України. З 2005 по 2013 рік був головою Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс». Голова організаційного комітету фестивалю українського духу «Бандерштат».
Олександр Гуч (Пегас) — герой Майдану — це не пафосний вислів, а дійсно найважливіша характеристика цього молодого чоловіка.Член Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс».
На фестивалі для вас буде в одну з липневих ночей запалювати театр вогню «Сварожичі»!

Також на Вас чекає захоплююча та містична традиція посвяти у характерники! Це дійство — опанування вогню, стихії воїна та джерела очищення! (ходіння по вугіллю). Для вас це дійство буде проводити колишній військовий, психолог, волхв Ясногор (Олег Лівицький).

Серед заявлених учасників музичної сцени – Сонце в кишені, Фіолет, Друже музико, Спів братів, Веремій, РізаК, Кораллі, Біла Вежа, Haspyd. Список музикантів активно поповнюється.

Хедлайнери фестивалю:

Гайдамаки — цей гурт — суцільний драйв, нестримна енергія та козацький дух, втілений у суміші стилів рок, даб, панк, ска та фолк-музики.

Тінь Сонця — козацький рок, унікальний в Україні та світі гурт-представник жанру хеві-фолк. Містичні та глибокі тексти гурту Тінь Сонця, в супроводі бандури та електрогітари задовольнять смаки найсуворіших музичних гурманів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *