«День кар’єри «Profi Day»

//«День кар’єри «Profi Day»

«День кар’єри «Profi Day»

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр взяв участь в робочій зустрічі з представниками Міністерства молоді та спорту та обласних молодіжних центрів праці зі всієї України, щодо реалізації Всеукраїнського проекту «День кар’єри «Profi Day». Слідкуйте за новинами, щодо сприяння працевлаштування молоді та внутрішньо переміщених осіб на нашому сайті та в соц. мережах МРЦ!9 липня в Міністерстві молоді та спорту за ініціативи всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування» відбулась робоча зустріч представників молодіжних центрів праці.

У 2015 році ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Мінмолодьспорту реалізовуватиме проект «Молодіжні ярмарки вакансій та кар’єри, зокрема для внутрішньо переміщених осіб», який став переможцем конкурсу з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2015 році.

Проект являє собою цикл заходів, які поєднують в собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Мета проекту – впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення ярмарок вакансій та кар’єри.

Під час зустрічі обговорено формат організації проекту, а також діяльність регіональних молодіжних центрів праці та реалізація програм і заходів спільно з Міністерством молоді та спорту.

«Проведення подібних заходів для молоді є важливим кроком у вирішенні питань стабілізації ситуації на ринку праці. Ярмарки вакансій сприятимуть забезпеченню зростанню рівня зайнятості, підвищення престижу робітничих професій та задоволенню кадрових потреб роботодавці. В цьому питанні ви можете розраховувати на всебічну підтримку Міністерства» — зазначив заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський.

By |2015-07-13T18:43:00+00:00Июль 13th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment