A group of professional women /office workers / businesswomen.  bd0483-001.jpg

Друзі, пропонуємо до Вашої уваги підбірку освітніх проектів та грантів для реалізації ідей підприємливих жінок. Жінки, що прагнуть досягти професійного успіху, можуть використати можливості безкоштовного навчання для реалізації у подальшому своїх ідей, а досвідчені жінки-підприємниці чи представниці НУО – подавати вже готові ідеї на фінансування.

Глобальний Фонд для Жінок надає грантову підтримку проектів жіночих громадських організацій (ініціатив), чия діяльність спрямована на покращення становища жінок і дівчат. Серед напрямків фінансування проектів: побудова миру і викорінення гендерного насильства; поліпшення загального і репродуктивного здоров’я жінок; сприяння участі жінок в суспільно-політичному житті; забезпечення економічної і екологічної справедливості; підвищення доступу до освіти; розвиток філантропії на підтримку соціальних змін. Розміри фінансування проектів: від 500 до 20 000 доларів на рік. Прийом організаційних профілів через онлайн-портал розпочався 1 вересня 2015 року. Дедлайн – 31 січня 2016 року. Детальніше – тут.

Schlumberger Foundation у межах програми «Підготовка до майбутнього» (Faculty for the Future) приймає заявки від жінок із країн, що розвиваються, на отримання стипендій для навчання в аспірантурі та участі в дослідницьких програмах на здобуття наукових ступенів у провідних зарубіжних університетах (2016 навчальний рік). Жінки, які вивчають фізику та суміжні дисципліни, можуть заповнити онлайн-заявку з 14 вересня 2015 року. Дедлайн – 13 листопада 2015 року. Детальніше – тут.

Грантова програма «Anita Borg Systers Pass-It-On Awards» надає фінансову підтримку проектам жінок-підприємниць у галузі комп’ютерних технологій. Дедлайн – 21 жовтня 2015 року. Детальніше – тут.

Контакти

Ресурсний центр ГУРТ
info@gurt.org.ua
(044) 296 1052

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *