22
Вересень

Можливості розвитку для жінок

Друзі, пропонуємо до Вашої уваги підбірку освітніх проектів та грантів для реалізації ідей підприємливих жінок. Жінки, що прагнуть досягти професійного успіху, можуть використати можливості безкоштовного навчання для реалізації у подальшому своїх ідей, а досвідчені жінки-підприємниці чи представниці НУО – подавати вже готові ідеї на фінансування.

Глобальний Фонд для Жінок надає грантову підтримку проектів жіночих громадських організацій (ініціатив), чия діяльність спрямована на покращення становища жінок і дівчат. Серед напрямків фінансування проектів: побудова миру і викорінення гендерного насильства; поліпшення загального і репродуктивного здоров’я жінок; сприяння участі жінок в суспільно-політичному житті; забезпечення економічної і екологічної справедливості; підвищення доступу до освіти; розвиток філантропії на підтримку соціальних змін. Розміри фінансування проектів: від 500 до 20 000 доларів на рік. Прийом організаційних профілів через онлайн-портал розпочався 1 вересня 2015 року. Дедлайн – 31 січня 2016 року. Детальніше – тут.

Schlumberger Foundation у межах програми «Підготовка до майбутнього» (Faculty for the Future) приймає заявки від жінок із країн, що розвиваються, на отримання стипендій для навчання в аспірантурі та участі в дослідницьких програмах на здобуття наукових ступенів у провідних зарубіжних університетах (2016 навчальний рік). Жінки, які вивчають фізику та суміжні дисципліни, можуть заповнити онлайн-заявку з 14 вересня 2015 року. Дедлайн – 13 листопада 2015 року. Детальніше – тут.

Грантова програма «Anita Borg Systers Pass-It-On Awards» надає фінансову підтримку проектам жінок-підприємниць у галузі комп’ютерних технологій. Дедлайн – 21 жовтня 2015 року. Детальніше – тут.

Контакти

Ресурсний центр ГУРТ
info@gurt.org.ua
(044) 296 1052

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *