Запрошуємо на прем’єру фільму «Україна багатоетнічна»

Home/Новини/Запрошуємо на прем’єру фільму «Україна багатоетнічна»

Запрошуємо на прем’єру фільму «Україна багатоетнічна»

Друзі! Запрошуємо всіх 3 вересня 2015 року о 18:30 на показ художньо-документального фільму «Україна Багатоетнічна», який відбудеться в Молодіжному ресурсному центрі за адресою: вул. Смілянська 23, 2 поверх, оф. 26. Вхід вільний!

Завітавши на захід ви зможете зазирнути у світ життя людей різних етносів, які живуть в Україні та дізнатися яким чином, будучи представниками інших національностей можна пам’ятати свою історію, вчити мову, зберігати традиції та культуру.

В умовах інформаційної війни, наявності неправдивих новин, в не легкі для нашої країни часи, проект «Україна Багатоетнічна» є дуже актуальним, тому що сьогодні є необхідність продемонструвати мешканцям інших держав та українському населенню, яким насправді є життя етнічних спільнот в Україні, як сьогодні вони можуть зберігати свою культуру, мову та традиції і чи безпечним є їх проживання на території України.

Зйомки фільму відбувалися з грудня – липень 2015 року в різних регіонах країни, в містах та селищах України.
В межах проекту для зйомок та монтажу відеорепортажів обрали 10 найбільших за чисельністю етноспільнот,: росіяни, білоруси, молдавани, кримські татари, болгари, угорці, румуни, поляки, євреї, вірмени. А загалом, на території України проживає понад 120 етнічних спільнот, а це близько 14 млн.чол.
Документальний фільм заплановано поширювати на національному й міжнародному рівнях.

Контактна особа, автор ідеї проекту:

громадський діяч Ткаченко Лілія,
095-27-29-579,
063-436-65-65,
ukrdobro1@gmail.com, ukr.ngo.info@gmail.com

By |Сентябрь 2nd, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment