Як молоді черкащани «креативили» на «Школі громадської активності»

//Як молоді черкащани «креативили» на «Школі громадської активності»

Як молоді черкащани «креативили» на «Школі громадської активності»

З 28 по 30 серпня на базі національного історико-культурного заповідника «Чигирин» в с. Медведівка молодь з різних куточків Черкащини проходила навчання по проектному менеджменту в таборі «Школа громадської активності». У невимушеній, неформальній атмосфері школярі та студенти, представники громадських організацій та ініціатив знайомились, ділилися досвідом та створювали власні проекти. У цьому їм допомагали медіа-тренери, спеціалісти з проектного менеджменту, волонтери ООН та представники «Британської ради».

Головна мета заходу – навчити активну молодь правильно формулювати свої ідеї та перетворювати їх у проекти, які можна було б подавати на фінансування іноземним донорським організаціям. Для цього запросили журналістів з телеканалу «Громадське Черкаси», та газети «Нова Доба», а також представників «Національного екологічного центру» і «Британської ради».

Організаторами заходу виступив Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр спільно з громадською організацією «Громадський інститут розвитку краю» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді і спорту ЧОДА.

Ідеї учасники заходу мали найрізноманітніші: еко-хостел на другому поверсі Медведівського музею, соціальний спортивний зал імені загиблого героя АТО Сергія Амброса, лінгвістичний клуб у Золотоноші та «фабрика творчості» у Каневі. Над оформленням ідей у конкретні проекти, прорахуванням можливих ризиків та залученням фінансування учасники мали можливість попрацювати у групах та отримати поради і консультації від тренерів.

Більшість ідей учасників табору була соціального спрямування, як-от бізнес-клуб для молодих мам Черкас чи «фабрика творчості» – майданчик для проведення ярмарок та майстер-класів для майстрів-початківців у Каневі. Серед цих проектів – і соціальний спортивний зал імені загиблого АТОвця Сергія Амброса. Свою ідею в життя уже впроваджують його бойові побратими – учасники цивільного корпусу полку «Азов». Із вересня в соціальному спортивному залі розпочнуть діяти різні секції, зокрема – із фітнесу та акро-йоги. Ціни в залі мають бути найнижчими в місті, а для соціальнонезахищених верств населення, як наприклад, дітей-сиріт чи дітей з багатодітних сімей відвідування планується зробити взагалі безкоштовним.

По закінченню «Школи громадської активності» усі учасники табору  отримали сертифікати від «Британської ради». Активісти сподіваються, що їхні ідеї будуть підтримані керівництвом їхні рідних міст, адже кожна з них спрямована на створення сприятливого середовища для фізичного та духовного розвитку.

By |2015-09-08T10:30:30+00:00Сентябрь 4th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment